Gwiazdy

YLO Violin w utworze "Future memories". Pokochacie muzykę tej niezwykłej skrzypaczki

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Ylo Violin w utworze „Future memories”

Na naszej muzycznej scenie zaprezentowała się YLO Violin, czyli Ilona Perz-Golka. Ta utalentowana skrzypaczka koncertuje na całym świecie, a niebawem wyda kolejną płytę. W Dzień Dobry TVN zagrała swoje dwa utwory.

Kim jest YLO Violin?

Ilona Perz-Golka gra na skrzypcach od czasu, gdy skończyła 7 lat. Wraz z nauką czytania i pisania uczyła się nut. Przeszła całą edukację muzyczną, kończąc Akademię Muzyczną we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Kiedy zaczęła koncertować na całym świecie, poczuła jak muzyka - a przede wszystkim dźwięki skrzypiec - działają na słuchaczy. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i DJ-ami. Teraz YLO Violin muzyką pragnie przekazywać dobrą energię i pozytywne wibracje.

Utwory "Sky Power" i "Future memories"

YLO Violin skupia się na granu koncertów w kraju i za granicą, muzycznych aranżacjach eventów, komponowaniu i nagrywaniu nowych utworów skrzypcowych oraz coverów znanych przebojów. W Dzień Dobry TVN na rozpoczęcie programu wykonała piosenkę "Sky Power", która miała swoją premierę 26 sierpnia. To dzieło promuje jej nadchodzącą płytę, powstałą dzięki współpracy z amerykańskim kompozytorem, Alejandro Camposem, zdobywcą nagrody Grammy z 2004 roku. Na koniec programu zaprezentowała z kolei "Future Memories", utwór skomponowany przez Bohdana Palowskiego, kompozytora muzyki filmowej.

- Przeszłość miesza się z przyszłością, a spoiwem jest muzyka, która w magiczny sposób prowadzi nas w to, co tu i teraz. W muzyce odnajduję spokój, który bez muzyki staje się pomieszaniem tego, co było i będzie, wprowadza chaos, rozrywa duszę na drobne kawałki - mówiła o drugim z utworów YLO Violin.

Zobacz wideo: Ilona Perz-Golka na scenie DDTVN w utworze "Sky power"

Na dobry początek dnia - Ylo Violin - "Sky power"
Na dobry początek dnia - Ylo Violin - "Sky power" Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości