Wzruszające wyznanie Martyny Wojciechowskiej: "Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie?"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Martyna Wojciechowska rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi życia osobistego, a tym bardziej szczerymi wyznaniami. Postanowiła jednak podziękować na forum rodzicom, którzy wspierają ją przez całe życie. Podróżniczka opublikowała bardzo osobisty wpis na Instagramie.

Martyna Wojciechowska o rodzicach

Kilka miesięcy temu Martyna pokazała najważniejsze osoby w swoim życiu - rodziców. Obchodzili wtedy 46. rocznicę ślubu, a są ze sobą już ponad 50 lat. Widać, że dziennikarka jest z nimi bardzo związana. Nie ukrywa także, że dużo im zawdzięcza. W niedzielę, 19 kwietnia opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie uchwycone przez fotografkę Martę Wojtal, które uzupełniła szczerym wyznaniem.

Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. No i kilka wypadków na motocyklach, niestety

- napisała Martyna.

Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie? #DZIĘKUJĘ!

- wyznała dziennikarka, dodając do tego hasztag #bestparentsever (najlepsi rodzice na świecie).

Post spotkał się z samymi pozytywnymi komentarzami od fanów podróżniczki. Większość z nich zwróciła uwagę na to, jak Martyna z szacunkiem i miłością docenia bliskość rodziców.

Piękna wiadomość! Doceniajmy rodziców, póki możemy ?

Tacy rodzice to skarb ? Pani Martyno jest Pani silną kobietą i to w Pani podziwiam! ❤️ ja też przeszłam dużo! W nas siła!

Jak na jedną osobę to ogrom zdarzeń zdrowotnych, ale teraz już wiadomo skąd takie pokłady miłości dla drugiego człowieka ❤️?

- czytamy.

Życie prywatne Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska była związana z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym ma 12-letnią córkę Marysię. Od 2018 roku jest w związku z Przemkiem Kossakowskim.

Dziennikarka od kilku lat prowadzi popularny program "Kobieta na krańcu świata", w którym pokazuje niesamowite historie z najdalszych zakątków na świecie. Dokument ukazuje problemy związane z prawami człowieka, biedą, znęcaniem się nad zwierzętami czy polowaniem na ludzi.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska