Gwiazdy

Występ ukraińskiej tancerki wzruszył jury "Mam Talent!". 14. edycja będzie pełna zaskoczeń

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Mam Talent! powraca! Premiera 3 września w TVN!

Przed nami 14. edycja "Mam Talent!". Jedną z uczestniczek w programie będzie ukraińska tancerka Natasza Korotkina. Jej występ i historia wzruszy jurorów do łez. Pierwszy odcinek zobaczymy już 3 września.

Jesienna ramówka TVN - "Mam Talent!"

25 sierpnia odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN. Wśród propozycji stacji nie zabraknie nowości, ale także formatów, które cieszą się świetną oglądalnością już od wielu lat. Tak jest m.in. w przypadku programu "Mam Talent!". Podczas wydarzenia prowadzący Marcin Prokop postanowił wspomnieć, jak bardzo ważną misję ma ta produkcja.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Czasami ten program jest oczywiście tak jak ja, czyli krotofilny, wesoły i kolorowy, ale czasami jest znacznie poważniejszy i wyciska zupełnie inne emocje niż śmiech ze swoich bohaterów, jurorów - wyjaśnił. "Mam talent!" daje szanse na to, by uczestnicy mogli zmienić swoje życie i robić w nim, to co kochają.

Simon Cowell o Sarze James

Tej niezwykłej przygody doświadcza właśnie Sara James, której udało się przejść do finału amerykańskiego "Mam Talent!". Z tej okazji juror programu Simon Cowell postanowił zwrócić się do Polaków i podziękować im za tak wspaniałą uczestniczkę.

- Ona jest waszą dumą narodową. Jestem bardzo podekscytowany polską wersją "Mam Talent!". Teraz wiem, że Polacy mają talent, ponieważ sam w połowie jestem Polakiem - wyjaśnił.

14. edycja "Mam Talent"

W najnowszej edycji "Mam Talent!" nie zabraknie wzruszeń. Jedną z uczestniczek, którą będziemy mogli podziwiać w programie jest Natasza Korotkina - ukraińska tancerka specjalizująca się w tańcu brzucha. - To bardzo specjalny styl. Pokazuje mój talent i możliwości - tłumaczyła widzom.

Uczestniczka pochodzi z Mariupolu. - Jestem w Polsce od dwóch dni. Tak jak wszyscy w Mariupolu, ponad miesiąc byliśmy w środku działań wojennych. Z bożą pomocą udało nam się przeżyć, wyjechać i się uratować - wyjaśniła jurorom. W rodzinnym mieście został jej brat, a nowym domem Nataszy jest jej samochód.

Historia kobiety wzbudziła ogromne emocje wśród jurorów. - Musisz być ogromnie silna, że znalazłaś siłę, żeby przed nami wystąpić - podsumowała Agnieszka Chylińska. - Dziękuje za piękno, które masz w sobie - podkreśliła Małgorzata Foremniak. - Twój występ był do tej pory najlepszym w tej edycji - dodał Jan Kliment. Głosowaniem jury uczestniczce udało się przejść dalej.

Premierowy odcinek 14. edycji programu widzowie TVN oraz Player.pl zobaczą już 3 września. W serwisie Player dostępnych jest również 13 wcześniejszych sezonów "Mam Talent".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.

 Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości