Gwiazdy

Andrzej Chyra wystawił na WOŚP wyjątkową licytację. "Poradzę sobie w każdych warunkach"

Gwiazdy

Andrzej Chyra znalazł się wśród gwiazd, które przekazały na aukcje WOŚP 2021 swoje "Rzeczy od Serca". Aktor zaproponował wysprzątanie mieszkania zwycięzcy licytacji. A co zaproponowały inne znane osoby?

WOŚP 2021 - co przygotowały gwiazdy?

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Tym razem pieniądze zebrane przez wolontariuszy w całej Polsce wesprą oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Do WOŚP 2021 dołączyła również plejada gwiazd, które w ramach aukcji "Rzeczy od Serca" wystawiły wiele ciekawych przedmiotów i atrakcyjnych wydarzeń.

Przyciągającą uwagę aukcją charytatywną jest ta, którą zaproponował Andrzej Chyra. Aktor wykazał się niemałą pomysłowością i w "Rzeczach od Serca" wystawił sprzątanie mieszkania zwycięzcy.

- Andrzej Chyra zaproponował, że temu, kto da najwięcej, posprzątam mieszkanie, czy też dom - tłumaczy Mateusz Hładki.

Aktor nie wytyczył żadnychgranic. - Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach – powiedział w nagranym przez siebie wideo.

Z kolei Edyta i Cezary Pazurowie wystawili na aukcji zaproszenie do swojego domu. Małżeństwo obiecuje rodzinny posiłek w formie przepysznego obiadu lub kolacji. Posiłek ugotuje Edyta Pazura. Para pokaże również zwycięzcy aukcji jak mieszka.

Podczas 29. finału WOŚP będzie można również wylicytować wyjątkowe spotkanie z Agnieszką Witkowską, znaną jako Architekt Porządku. Agnieszka przekaże zwycięzcy aukcji swoją książkę oraz zajmie się odgracaniem i organizacją kuchni we wskazanym miejscu.

- Do zobaczenia w twojej kuchni – powiedziała Agnieszka Witkowska.

Natomiast zwycięzca licytacji zorganizowanej przez ekipę serialu "BrzydUla 2", dostanie niezwykłą okazję do zaistnienia na srebrnym ekranie i zapoznania się z zapleczem produkcji serialu. Wystąpi również w krótkim epizodzie na planie serialu "BrzydUla 2".

Wszystkie aukcje "Rzeczy od Serca" można znaleźć na stronie www.rzeczyodserca.pl.

"Rzeczy od Serca" - co to jest?

"Rzeczy od Serca" to aukcje przedmiotów przekazanych przez znane i lubiane gwiazdy ze świata show-biznesu, sportu i polityki. Pierwszy raz licytacje miały miejsce w 2014 r. Łączna kwota zebrana z "Rzeczy od Serca" dla WOŚP to 7 108 476,30 zł, natomiast najwyższa w historii kwota z pojedynczej aukcji wyniosła 740 300 zł i dotyczyła wspólnego dnia z przewodniczącym Rady Europejskiej, Donaldem Tuskiem w Brukseli.

W 2020 r. przedmiotem wylicytowanym za najwyższą kwotę była koszulka przekazana przez prezydenta Andrzeja Dudę. Darczyńca zapłacił za nią 200 000 zł. Za niewiele mniej, bo za 186 100 zł wylicytowano wyjątkowe auto z serialu Knight Rider od Mastercard i braci Collins. Trzecie, zaszczytne miejsce, przypadło Land Roverowi 90, którego licytacja zakończyła się kwotą 119 221 zł. Tuż za nim uplasował się najpopularniejszy przedmiot na aukcjach czyli Replika Medalu Noblowskiego od Olgi Tokarczuk wylicytowana za 106 000 zł.

>>> Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz zabrał głos po rozstaniu z Oliwią

Maciej Dowbor zachwycił się zdjęciem Kurdej-Szatan z basenu. Reakcja zazdrosnej żony hitem sieci

Anna Wendzikowska wypoczywa z córkami na Dominikanie. "Jak to wygląda na zdjęciach versus jak jest naprawdę"

Zobacz także: Jak w tym roku będzie wyglądał finał WOŚP?

Autor: Iza Dorf

Źródło: WOŚP

Pozostałe wiadomości