Gwiazdy

Wojtek z "Life on Wheelz" odzyskał głos po 15 latach. "Ludzie w końcu widzą we mnie człowieka"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Life On Wheelz opowiedzieli o swojej pasji
Dzień Dobry TVN Life On Wheelz opowiedzieli o swojej pasji

Ten duet zna chyba każdy. Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska znani są w sieci jako Life On Wheelz. Już wkrótce zakochani chcą wziąć ślub. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski porozmawiał z parą o ich wspólnej pasji do muzyki. Z rozmowy dowiemy się także, jak zmienił się komfort życia Wojtka, odkąd może mówić.

Wojtek Sawicki o odzyskaniu głosu

Wojtek Sawicki cierpi na jedną z najcięższych dystrofii mięśniowych - Duchenne’a. To choroba genetyczna, która objawia się u jednego na 3500 chłopców. Niedawno w życiu założyciela kanału "Life On Wheelz" zaszła ogromna zmiana. Po 15 latach od zabiegu tracheotomii bloger nareszcie odzyskał głos.

- Teraz ludzie traktują mnie poważniej. Widzą we mnie człowieka, są ciekawi, co powiem. Nie muszę się przy tym wysilać jak wcześniej, przez to, że mówiłem tzw. pseudoszeptem. Rozmowy były utrudnione, a teraz dzięki temu, że mówię, mogłem Agacie kupić pierścionek i porozmawiać z ekspedientką. Jak dorosły człowiek, który jest pewny swoich wypowiedzi i myśli - to niesamowite dla mnie - powiedział Wojtek Sawicki.

- Brakowało mi, żeby móc wyładować złą energię. Bo czasami każdemu to się zdarza. Teraz mogę wykrzyczeć, jak coś mnie złości - dodał.

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska o wspólnej pasji

Wojtek i jego ukochana mają to szczęście, że mogą dzielić wspólną pasję. Bloger jest dziennikarzem muzycznym. Prowadzi własną listę przebojów Carpigiani. Stworzył instagramowy profil Life on Wheelz. Ponadto przez osiem lat był redaktorem naczelnym kultowego muzycznego portalu Porcys. Agata Tomaszewska natomiast jest wokalistką. - Ostatnio w jednym utworze wystąpiłem w roli chórku. Nie mówiłem jeszcze pełnym głosem, więc to romantyczny szept - pochwalił się Wojtek.

- Zaprosiłam Wojtka do jednej piosenki na moim nowym albumie. I to piosenka o Wojtku, więc musiał się pojawić. Zresztą Wojtek jest pierwszym recenzentem moich utworów. Jest doświadczonym dziennikarzem muzycznym, a oprócz tego moim kibicem i wiernym fanem. Kiedy ja się poddaję, to on jest - podsumowała Agata.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości