Gwiazdy

Wojtek i Agata z Life on Wheelz wzięli ślub. "Zrobiliśmy to!"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Wojtek i Agata z Life on Wheelz

Wojtek i Agata z Life on Wheelz pochwalili się w sieci fotorelacją oraz nagraniami ze ślubu. Zadbano o wszystkie detale - był jacht, piękne dekoracje i ogrom szczęścia. Nagranie zakochanych rozczuliło internautów.

Wojtek i Agata z Life on Wheelz - kim są?

Wojtek Sawicki i Agata Tomaszewska od kilku lat występują w mediach społecznościowych pod nazwą Life On Wheelz. Ich historię w sieci zapoczątkowała choroba Wojtka. Gdy miał zaledwie 4 lata, postawiono mu diagnozę. Nie chodził, a rodzice po udaniu się do lekarza usłyszeli, że cierpi na jedną z najcięższych dystrofii mięśniowych - Duchenne’a. To choroba genetyczna, która objawia się u jednego na 3500 chłopców.

Dzisiaj z działalności pary co rusz dowiadujemy się, jak wygląda życie osób z niepełnosprawnościami. Niedawno w szczerym wywiadzie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskarem Netkowskim, opowiedzieli o seksie. Rozmowę obejrzycie poniżej:

Life On Wheelz o seksie osób z niepełnosprawnościami
Life On Wheelz o seksie osób z niepełnosprawnościami Jak wygląda seks osób z niepełnosprawnościami?

Wojtek znany jest z ogromnego dystansu do siebie i niesłychanej pogody ducha. W wieku 9 lat usiadł na wózek, ale kilka lat temu postanowił przełamać tabu i pokazywać światu kulisy swojego życia. Towarzyszy mu w tym do niedawna narzeczona, Agata Tomaszewska, obecnie Sawicka.

Wojtek i Agata z Life on Wheelz wzięli ślub

Wojtek i Agata niejednokrotnie mówili o sile swojej miłości. Wspierają się i zawsze mogą na siebie liczyć. Kobieta przyznała nawet, że to ukochany częściej podnosi ją na duchu niż ona go. Mężczyzna porusza się na elektrycznym wózku, oddycha przez respirator, odżywia się dojelitowo, a komputer obsługuje za pomocą gałki ocznej. Z życia korzysta jednak całym sobą. Właśnie ożenił się z miłością życia.

- Zrobiliśmy to! Już jesteśmy Państwem Sawickich. To mój mąż - a to moja żona - mówili uradowani nowożeńcy pod filmikiem na ich fanpage'u na Instagramie.

Wojtek i Agata z Life on Wheelz - jak wyglądał ich ślub

Ceremonia zaślubin pary odbyła się w Gdańsku na eleganckim jachcie. Fani w komentarzach podzielili się ogromem radości.

- Agata, widzisz, jak Mąż na Ciebie patrzy z miłością... - rozczulała się jedna z wielbicielek pary. - Jesteście kochani oraz inspirujący i zarażający entuzjazmem. Podziwiam i szczerze gratuluję oraz życzę, abyście się nie zmieniali - pisał ktoś inny. - Agata, wyglądasz jak lepsza wersja Angeliny Jolie! - czytamy pod nagraniem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości