Gwiazdy

Wojciech Szczęsny założył konto na TikToku. Co piłkarz pokazał w swoim pierwszym nagraniu?

Gwiazdy


Wojciech Szczęsny zaskoczył fanów, dołączając do grona TikTokerów. Piłkarz postanowił pójść w ślady żony, która regularnie publikuje nagrania w mediach społecznościowych. Do sieci trafił pierwszy film Szczęsnego, na którym śpiewa najnowszy utwór Mariny - "Nigdy więcej".

Wojciech Szczęsny założył TikToka

Mało kto spodziewał się tego, że piłkarz reprezentacji Polski stanie się TikTokerem. Fani są jednak zachwyceni. Szczęsny słynie z dużego dystansu i poczucia humoru - zapewne takie będą też więc jego TikToki. Wojciech opublikował na Instagramie nagranie ze słynnej aplikacji, na którym zaprasza do obserwowania swojego konta i namawia do udziału w challengu. Mąż Mariny postanowił wesprzeć żonę w promocji najnowszego singa "Nigdy więcej". Zobaczcie, jak brzmi on w wykonaniu sportowca.

It’s finally happened... I joined #TikTok. Follow me @ wojciechszczesny1 and join #NigdyWięcej Challenge with me (To wreszcie się stało... Dołączyłem do #TikTok. Obserwujcie mnie @ wojciechszczesny1 i dołączcie do challengu #NigdyWięcej ze mną)

- napisał Wojtek.

Piłkarz - TikToker

Pierwsze nagranie Wojtka na TikToku nie wzbudziło pozytywnych emocji u fanów piłkarza. Obserwatorzy proszą, aby usunął konto na aplikacji i pozostał cenionym sportowcem, a nie nowym TikTokerem.

Doceniajmy piłkarzy zanim zmienią się w Tik Tokerów

Wojtek nie rób tego ?

Spieszmy się kochać piłkarzy bo Tic Tokuja coraz częściej ... ?❤️?

Graj w piłe, rób swoja robote, a zona niech robi swoja ;)

- czytamy pod postem.

Marina o pokazywaniu swojego życia na Instagramie. Zobacz materiał:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości