Gwiazdy

Wojciech Błach - gwiazda "Na Wspólnej". U nas po raz pierwszy ze swoją żoną Agnieszką o początkach ich miłości

Gwiazdy

Aktualizacja:

Aktor teatralny i serialowy. W dodatku spełnia się jako mąż i tata. Wojciech Błach opowiedział nam o tym, jak łączy życie rodzinne i zawodowe. Zdradził również sekrety, o których nie wiedzieliście.

Prywatne życie aktora

Przyznaje, że jest nadenergiczny i naprawdę dużo gada. Nie umie robić w życiu jednej rzeczy, dlatego spełnia się w wielu dziedzinach. Jest znakomitym aktorem, mężem i tatą małego Jeremiego. Nam zdradził, że próbuje swoich sił także jako reżyser!

Ostatnio policzyłem, że minęło 25 lat od mojego scenicznego wystąpienia za pieniądze

- powiedział aktor.

Z żoną poznali się w Teatrze Imka przy próbach do "Sztuki kochania". Niewielu wie, że między nimi jest 19 lat różnicy. Nie przeszkadza im to jednak w tworzeniu zgranej i kochającej rodziny. Co więcej, od pewnego czasu rozkręcają wspólny biznes. Aktor i jego żona Agnieszka mają firmę z dziecięcymi ubrankami.

Wojtek zdradził, że nie omija domowych obowiązków. Nie lubi niedzieli, ale od poniedziałku do soboty jest aktywny i w gotowaniu, i w zabawach z Jeremim.

Jest super tatą

- przyznała żona.

Znajomi aktora uważają, że nie ma takiego drugiego jak on. Anna Guzik przyznała, że podczas ich wspólnych scen w serialu "Na Wspólnej", w którym grają małżeństwo, nie mogą się nagadać.

Uważam, że jest niezwykle otwartą osobą. Ma otwarty umysł na nowe

- powiedziała.

Jak się okazało, Wojtek i Ania pochodzą z Katowic i mają wielu wspólnych znajomych od dzieciństwa.

Wojciech Błach - kariera

W 1999 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Obecnie współpracuje z Teatrem Imka w Warszawie. Wojciech jest znany z seriali takich jak: "Kryminalni", "Niania", "Prawo Agaty" oraz "Na Wspólnej".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości