Gwiazdy

Will Smith. Wszechstronny aktor, który ma do siebie dystans

Gwiazdy

-To się rzadko zdarza, ale to niezwykłe, kiedy się udaje wrócić na plan po tylu latach – przyznaje Will Smith. Do polskich kin wchodzi dziś trzecia część filmu „Bad Boys”. W rolach głównych Martin Lawrence i Will Smith, o którego artystycznym dorobku opowiedziała Anna Wendzikowska. Jaką produkcję z jego udziałem lubicie najbardziej?

„Bad Boys for life”

To się rzadko zdarza, ale to niezwykłe kiedy się udaje wrócić na plan filmu po tylu latach i zachować tak wielu członków tej oryginalnej obsady. I wszyscy są nadal przystojni

-przyznał z uśmiechem Will Smith.

"Bad Boys for life" to amerykańska komedia sensacyjna w reżyserii Adila El Arbiego i Bilalla Fallaha, opowiadająca o policjantach z Miami. Głównymi bohaterami są funkcjonariusze Marcus i Mike. Pierwsza część filmu trafiła na ekrany w 1995 roku. Po 23 latach doczekaliśmy się trzeciej części, w której będziemy mogli śledzić zawiłe losy starych przyjaciół.

Wspaniały ojciec

Will Smith jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Żona Jada Pinkett Smith i dzieci są dla niego najważniejsze. Will do rodzicielstwa podchodzi jednak z dużym dystansem i nie ukrywa, że wychowywanie dzieci jest swego rodzaju eksperymentem.

Jada i ja żartujemy sobie, że wydamy książkę „Radość kiepskiego rodzicielstwa”. To jeden wielki eksperyment, nigdy nie wiadomo, co z tego pięknego wyjdzie. To wszystko dzięki mojej żonie. Ona jest jedną z najodważniejszych osób, jakie znam. Ona patrzy na świat zupełnie inaczej niż wszyscy. Potrafi zaufać Bogu i pozwolić naszym dzieciom rozwijać się w taką stronę, która je interesowała, zamiast wypełniać nasze oczekiwania. Nie chcieliśmy ulepić z nich małych wersji nas, by lepiej się poczuć jako rodzice

-zdradził Will Smith w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Facet, który boi się myszy

Will Smith jest człowiekiem wielu talentów, który boi się…. myszy! Jego syn w czasie wywiadu z Anią Wendzikowską powiedział, że gdyby w czasie rozmowy pojawiła się mysz, jego tata z pewnością by uciekł ze studia.

To prawda, miałem pewien problem z myszami, kiedy byłem dzieckiem. Jestem dojrzałym facetem, ale nie wstydzę się swojej słabości

- przyznał otwarcie Stmih.

Kim jest Will Smith?

Will Smith to amerykański aktor, producent filmowy i raper. Urodził się 25 września 1968 roku. Filmową i muzyczną karierę zaczynał w latach 90. XX wieku. Był dwukrotnie nominowany do Oscara (za filmy „W pogoni za szczęściem” i „Ali”).

Swoją karierę prowadzi w przemyślany sposób. Nie docenił jednak potencjału "Matrixa" i odmówił zagrania w tym filmie. Podobno ma o to do siebie ogromny żal. Odrzucił rolę Neo dla filmu „Dziki dziki zachód”. Dziś aktor żałuje, że wziął udział w tej produkcji.

W Hollywood jest uważany za profesjonalistę, który zawsze punktualnie stawia się na planie. Jest też bardzo lubiany. Ania Wendzikowska podkreśliła również, że Will Smith nigdy nie odmawia wywiadów.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości