Gwiazdy

Will Smith stracił zęby? Spotkanie z Jasonem Derulo nie poszło zgodnie z planem

Gwiazdy

x-news

Na Instagramie Willa Smitha pojawił się niepokojący post. Aktor opublikował wideo nagrane w czasie spotkania z piosenkarzem Jasonem Derulo. Na filmiku widać, jak podczas wspólnej lekcji golfa doszło do wypadku. Czyżby Will stracił swój słynny, hollywoodzki uśmiech?

Will Smith wybił sobie zęby?

Gwiazdy show biznesu słyną z tego, że mogą pochwalić się doskonałym, iście hollywoodzkim uśmiechem. Jednak także w przypadku największych sław, dochodzi czasem do wypadków. Przekonał się o tym Will Smith, który spotkał się z Jasonem Derulo na lekcję golfa i wygląda na to, że wyszedł z niej… bez zębów.

W opublikowanym w Sieci nagraniu widać, jak w czasie ćwiczeń piosenkarz nieopatrznie zamachnął się i uderzył Smitha w twarz. Po chwili aktor odwrócił się i okazało się, że brakuje mu przednich zębów.

Powinieneś przyłożyć do tego lód

– powiedział Jason widząc co się stało.

Wyświetl ten post na Instagramie.

And we never saw @jasonderulo again

Post udostępniony przez Will Smith (@willsmith)

(Nie)hollywoodzki uśmiech

Nagranie opublikowane przez Willa szybko obiegło Internet i wywołało wśród jego fanów niemałe poruszenie. Wielu z nich uznało, że wypadki chodzą po ludziach, jako że jeszcze niedawno to Jason opublikował wideo, na którym… stracił zęby.

Ostatecznie, filmik piosenkarza okazał się być jedynie bardzo przekonującym żartem. Jak jest tym razem?

Rodzinne kontrowersje

To nie pierwszy raz, kiedy Will Smith zaszokował swoich fanów. Niedawno media obiegła informacja, że jego żona, Jada Pinkett Smith miała romans z Augustem Alsiną. Małżonkowie wystąpili w programie Jady pt. "Red Table Talk", w którym odnieśli się do krążących na temat ich związku informacji.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Will Smith. Wszechstronny aktor, który ma do siebie dystans

Will Smith o ukrytym pięknie cierpienia

Will Smith boi się myszy?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości