Gwiazdy

Wiktor Dyduła na wakacyjnej scenie Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Wiktor Dyduła w piosence „Koło fortuny”
Wiktor Dyduła w piosence „Koło fortuny” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Wiktor Dyduła to młody, utalentowany chłopak z Kaszub, który po udziale w jednym z talent-show bardzo szybko zyskał grono wiernych fanów. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem piosenki wokalisty to radiowe hity porywające do tańca i śpiewania. Wiktor 17 sierpnia wystąpi w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.

Wiktor Dyduła – człowiek wielu talentów

Wiktor Dyduła z powodzeniem podbija polskie listy przebojów. Zanim jednak rozpoczął swoją przygodę z muzyką, pracował jako kelner i studiował marketing. Jego los, niczym w piosence "Koło fortuny", okazał się bardzo przewrotny.  

Wspomniany singiel to przebojowa historia walki o swój sukces. Utwór napisany i skomponowany przez Wiktora jest kolejnym, po debiutanckim singlu, dowodem na jego talent do tworzenia chwytliwych melodii. 

Wiktor Dyduła – Top of the Top Sopot Festiwal 2022

17 sierpnia, czyli 2. dnia Festiwalu Top of the Top Sopot Festiwal 2022, będziemy mogli zobaczyć Wiktora w rywalizacji o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. W konkursie zawalczą artyści, których nowe utwory można było usłyszeć w radiu i Internecie w ciągu ostatniego roku oraz wykonawcy, którzy zaprezentują swoje piosenki premierowo na festiwalu. Będą to, poza Wiktorem, Natalia Przybysz, Natasza Urbańska, Martin Lange, Ania Karwan, BeMy i Michał Szpak.

To dla mnie niesamowita sprawa, terma jest, już teraz czuję te wszystkie emocje. Pojawić się wśród takich nazwisk to dla mnie niesamowity zaszczyt. Zaśpiewam tam piosenkę "Koło fortuny", czyli utwór o przełamywaniu swoich barier, które nas ograniczały i o poszukiwaniu czegoś nowego

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości