Gwiazdy

Wielkanocne wyznania Barona. „Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu"

Gwiazdy

Baron pierwszy raz spędzał Wielkanoc w mieszkaniu w Warszawie i jak się okazuje, nie z byle kim. Świąteczny czas muzyk dzielił z Blanką Lipińską. W mediach społecznościowych podzielił się wspólnym zdjęciem i zdecydował się na romantyczne wyznanie. Wszystko wskazuje na to, że miłość Blanki i Barona nabiera rozpędu.

Związek Blanki i Barona

O związku tych dwojga, media dyskutowały dość długo. Od momentu, kiedy oboje postanowili upublicznić, co ich łączy, nie szczędzą sobie pochwał i czułości w mediach społecznościowych. Teraz zarówno Baron, jak i Blanka dzielą się na Instagramie wspólnie spędzonymi chwilami. Muzyk podczas świąt wielkanocnych postanowił iść o krok dalej i pokusił się o ważne wyznanie.

Baron wyznaje miłość Blance na Instagramie

W tym roku Baron pierwszy raz spędzał święta w nowym mieszkaniu w Warszawie. Ten czas był dla niego wyjątkowy także ze względu na obecność Blanki, z którą muzyk spotyka się od jakiegoś czasu. Para wspólnie przygotowała wielkanocne ciasta oraz pomalowała jajka. Zadowolony i zakochany Baron postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem. Na Instagramie opublikował zdjęcie i zasugerował, że Blanka zamieszkała waz z nim. Fotografię muzyk opatrzył komentarzem:

To pierwsze Święta, które spędzam w swoim domu w Warszawie. Jestem wdzięczny wszechświatowi, że Blania pojawiła się w moim życiu i nie muszę spędzać samotnie dzisiejszego dnia, ani każdego kolejnego. W ten magiczny czas wysyłam Ci dużo miłości, ciepła, zdrowia i radości! Zapraszam Cię do mojego domu, mojej przestrzeni, azylu. Rozgość się wygodnie na kanapie, tylko nie ruszaj gitar

- pisze Baron na Instagramie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości