Gwiazdy

Wielkanoc u Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Mina Henia - bezcenna

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie relacjonuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji Wielkanocy nie tylko pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami, ale też opowiedziała o świątecznych tradycjach. Kto wygrał w tym roku "bitwę na jajka"?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rodzinne zdjęcia w Wielkanoc

Małgorzata Rozenek-Majdan jest znana między innymi z tego, że pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Fani z zapartym tchem śledzą każdy kolejny krok swojej ulubionej gwiazdy. Wielkanocny post Gosi jest więc dla nich nie lada gratką, ponieważ pokazała nie tylko siebie i męża, ale też pozostałych członków rodziny. Na zdjęciach widzimy tatę Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz jej synów.

W długim wpisie Gosia opowiedziała również o tym, jak wyglądają święta wielkanocne w jej domu. - Mamy w rodzinie tradycję "bitwy na jajka". W tym roku wygrał Tadeusz. Dzieci szukają ukrytych przez króliczka słodyczy (na co dzień ich nie mają, więc wyobraźcie sobie ich motywacje). Chodzimy na spacer, a przez resztę czasu jemy - czytamy. Rozenek-Majdan dodała, że nie wspomina o istocie Wielkanocy, bo to "oczywiste".

Rodzinne święta Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Świąteczne zdjęcia na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan spodobały się jej fanom. Serca internautów w szczególności podbił najmłodszy członek rodziny, czyli niespełna roczny Henio.

Na przedostatnim Henio jaki wzrok, szanujemy!

Henryk jaka mina na przedostatnim zdjęciu. ? "Ile jeszcze mam pozować?"?

- czytamy.

W komentarzach nie brakuje też życzeń dla Gosi i Radka, do których oczywiście się dołączamy.

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek: Nie zdajemy sobie sprawy, ile przyjmujemy kalorii w sposób, którego nawet nie uznajemy za jedzenie

Zobacz też:

Co zrobić z jedzeniem, które zostaje po Wielkanocy? Możemy oddać je do "jadłodzielni"

Wielkanocne orędzie papieża Franciszka. "Zmartwychwstały Jezus jest nadzieją dla wielu ludzi młodych"

Antek Królikowski i Joanna Opozda spędzają razem Wielkanoc? Misiek Koterski opublikował wspólne zdjęcia

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości