Nominowana do Węży Anna Mucha nagrała swoją reakcję. "Brawa za luz i dystans"

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie
Anna Mucha z przyjaciółmi w trasie Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Anna Mucha została "wyróżniona" w plebiscycie Węże. Otrzymała nominacje w kategoriach Najgorsza rola żeńska oraz Najgorszy duet na ekranie, który stworzyła z Rafałem Zawieruchą. Gwiazda z dystansem podeszła do sprawy i opublikowała w sieci zabawny komentarz. Nagranie zachwyciło internautów. - Ciągle nie mogę przestać się śmiać - czytamy w komentarzach.

Węże 2023. Anna Mucha z dwiema nominacjami

Węże są polskim odpowiednikiem Złotych Malin - to antynagroda filmowa przyznawana od 2012 roku przez krytyków, dziennikarzy i ekspertów tworzących Popkulturową Akademię Wszystkiego. W zestawieniu obrazów, których premiera odbyła się w 2022 roku, znalazła się m.in. "Niewidzialna wojna" w reżyserii Patryka Vegi. To właśnie za udział w tej produkcji Anna Mucha otrzymała aż dwie nominacje.

Aktorka postanowiła skomentować te niechlubne wyróżnienia. Podczas spotkania ze swoim partnerem Jakubem Wąsem oraz z Barbarą i Rafałem Szatanami chwyciła telefon i nagrała wideo.

- Kochani, bo ja się dzisiaj dowiedziałam, że jestem nominowana w dwóch kategoriach do polskiej nagrody Węże. Po pierwsze chciałam za to wypić. Po drugie chciałam powiedzieć, że naprawdę jestem wzruszona, bo to jest dla mnie duże wyróżnienie, ja naprawdę się nie spodziewałam. A poza tym jest to nagroda aktorska, na razie nominacja tylko, ale mimo wszystko po tych 35 latach pracy doceniam fakt, że zostałam jednak wyróżniona tą nominacją za najgorszą aktorkę i najgorszy duet - powiedziała Mucha, pękając ze śmiechu.

Anna Mucha nominowana do Węży 2023

Anna zwróciła się do Rafała Zawieruchy, z którym ma szansę zwyciężyć w kategorii Najgorszy duet na ekranie. Aktor dostał też nominacje za Najgorszą rolę męską oraz Najgorsza rola Rafała Zawieruchy.

- Rafał, ja cię pozdrawiam serdecznie. To byłaby kicha, gdyby nie wygrał we własnej kategorii. (...) Wypadałoby, żebyś wygrał. Ja się boję, że niestety zostanę w tym roku wygryziona przez koleżanki, ale zobaczymy, jak to będzie - przyznała Mucha i dodała, że czeka na zaproszenie na galę wręczenia nagród.

Fani docenili aktorkę za jej poczucie humoru. "Nie zliczę już, ile razy obejrzałam ten filmik i ciągle nie mogę przestać się śmiać", "Brawa za luz i dystans", "Tak trzeba żyć", "No po prostu kocham", "Aniu jesteś świetna", "Zgarniaj i trzymam kciuki za to złoto wężów" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości