Gwiazdy

Zdobywczyni Złotego Biletu w "Top Model" zmieniła fryzurę. "Przypominasz mi Camilę Cabello"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
TVN/x-newsWeronika Zoń, uczestniczka "Top Model 10"

Weronika Zoń jest uczestniczką 10. edycji "Top Model". Zdobywczyni Złotego Biletu właśnie zmieniła fryzurę, a efektem pochwaliła się na Instagramie. "Witam was w grzywkowej odsłonie" - napisała.

Weronika Zoń w "Top Model 10"

Weronika Zoń zdobyła Złoty Bilet do 10. edycji "Top Model", który zapewnił jej miejsce w domu modelek i modeli. W ten sposób ominęła Boot Camp.

Za nami już 8. odcinków programu, a poprzeczka stawiana jest coraz wyżej. Weronika jako aspirująca modelka radzi sobie dobrze i udowadnia, że to jest zawód, który chce wykonywać. Przypomnijmy, że przed programem mieszkała w Anglii, gdzie pracowała w szpitalu. Natomiast do wzięcia udziału w "Top Model" długo się przygotowywała. Wyjawiła, że ćwiczyła na siłowni przed pracą i po, a także w weekendy.

Zobacz też: "Top Model" powraca po raz dziesiąty

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty
Dzień Dobry TVN

Podczas najbardziej emocjonującego odcinka "Top Model 10", w którym odbywały są metamorfozy, wygląd Weroniki nie uległ drastycznej zmianie. Przyciemniono jej kolor, ale obyło się bez radykalnego cięcia. Laureatka Złotego Biletu na własną rękę postanowiła więc poeksperymentować z fryzurą.

Weronika Zoń z "Top Model 10" ma grzywkę

Weronika Zoń zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie, które zaskoczyło niejednego fana. Okazało się, że uczestniczka "Top Model 10" odświeżyła wizerunek i postawiła na grzywkę. - Witam was w grzywkowej odsłonie. Ponad 60% z was stwierdziło na moim story, że woli mnie w wersji bez, ale słuchajcie moi mili włosy odrosną a zmiany są fajne!" - napisała.

Internauci od razu chwycili za klawiatury i wyrazili swoją opinię na temat fryzury Weroniki. Jeden z nich doszukał się nawet podobieństwa do znanej piosenkarki. "Przypominasz mi Camile Cabello", "Mega super z tą grzywką", "Moim zdaniem zmiana jak najbardziej na plus" - czytamy.

I to nie koniec niespodzianek. Z opisu uczestniczki programu możemy wnioskować, że szykuje nowe lokum. - Czy wspominałam coś o tym, że mamy już wszystko do nowego mieszkania? A no właśnie. Zapomnieliśmy o koszu na pranie, mopie i małych płotkach bo @hugo.hugoski (pies - przyp. red.) polubił odwiedzanie sąsiadów przechodząc pod płotem - wyjaśniła.

"Top Model 10” - gdzie oglądać?

Nowe odcinki w każdą środę o 21:30 na antenie TVN. Oglądaj też na Player.pl

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości