Gwiazdy

Weronika Marczuk wraca do formy po ciąży. Spaceruje po Wilanowie w towarzystwie ukochanych osób

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Zaledwie w styczniu Weronika Marczuk po raz pierwszy została mamą. Córeczka przyszła na świat 17 stycznia. Marczuk udostępniła właśnie na Instagramie zdjęcia ze spaceru z malutką Anią. Fani nie kryją zachwytu nad świetną sylwetką Weroniki zaledwie kilka miesięcy po porodzie.

Weronika Marczuk - ciąża i narodziny córeczki

Weronika urodziła cztery miesiące temu. Dziecko było jej wielkim marzeniem. I jak przyznała w ekskluzywnym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN pod koniec ubiegłego roku - starała się o nie wraz z partnerem od pewnego czasu. Ciąża nie była dla Weroniki łatwa, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy producentce filmowej towarzyszyło złe samopoczucie. Jak wyznała jednak Mateuszowi Hładki, potem było już tylko lepiej. Marczuk zdecydowała się też wrócić do Polski (przez ostatnie lata mieszkała na Ukrainie). We wspomnianym wywiadzie Weronika opowiedziała również o trudach zajścia w ciążę i tragediach, których doświadczyła. Ostatecznie jednak jej marzenie się spełniło i urodziła córeczkę. Weronika nie kryła, że korzystała z metody in vitro. Teraz świeżo upieczona mama postanowiła przekazać swoją wiedzę i doświadczenie innym kobietom w potrzebie i zaczęła pisać książkę, o czym również opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Ma służyć przyszłym rodzicom i każdemu, kto chce troszkę więcej się dowiedzieć o tych trudniejszych sprawach związanych z ciążą

- powiedziała na antenie.

Szczęśliwa Weronika Marczuk spaceruje z córeczką

Aż miło popatrzeć na pełną szczęścia Weronikę Marczuk, która wraz z córką i swoją mamą wybrała się na spacer po Wilanowie. Zdjęcie, które udostępniła na Instagramie, zrobione zostało na tle kwitnących magnolii.

Oszalałam ! Tylko tak mogę opisać radość z tego piękna, które choć trochę, ale oddają mam nadzieje te zdjęcia Cudo- MAGNOLII ❤️ A jeszcze większej radości memu sercu dodaje kilka rzeczy: - pierwszy swobodny spacer od dawna z ukochaną Anulką? i moją kochaną Mamusią ❤️

- napisała Weronika.

Uwadze nie umyka również szczupła sylwetka Marczuk. Zaledwie kilka miesięcy po porodzie Weronika wygląda po prostu doskonale. Fani również zauważyli, jak szybko była jurorka programu "You Can Dance" pozbyła się pociążowych kilogramów.

Wielkie gratulacje. Pięknie Pani wygląda

- napisała fanka.

Śliczna... i cudownie ❤️?

- skomentowała jedna z obserwujących profil Weroniki.

Zobacz archiwalny wywiad Mateusza Hładkiego z Weroniką Marczuk:

Zobacz także:

Autor: Anna Mierzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości