Gwiazdy

12-letnia córka Wojciecha Cugowskiego odziedziczyła talent po ojcu i dziadku. Jej nagranie podbija internet

Gwiazdy

12-letnia Weronika, córka Wojciecha Cugowskiego zaśpiewała piosenkę Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Dumny ojciec postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych talentem swojej pociechy, a Sandra Hajduk zaprezentowała nagranie widzom Dzień Dobry TVN. Czy nastolatka pójdzie w ślady ojca i dziadka?

Weronika Cugowska odziedziczyła talent po ojcu i dziadku

Rodzina Krzysztofa Cugowskiego jest niezwykle uzdolniona muzycznie. Lider zespołu "Budka Suflera" ma dwóch synów: Piotra i Wojciecha, którzy poszli jego śladami. Założyli zespół "Bracia", który doskonale jest znany polskim słuchaczom. Na tym nie koniec. Okazuje się, kolejne pokolenie Cugowskich również odziedziczyło niezwykły głos.

Weronika Cugowska zaśpiewała hit Eltona Johna

Do sieci właśnie trafiło nagranie 12-letniej Weroniki, córki Wojciecha Cugowskiego, która wykonała utwór Eltona Johna "Can you feel the love tonight". Wideo szybko obiegło sieć i podbiło internet.

- Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki. Jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... (…) Jestem dumny – napisał na Facebooku tata nastolatki.

Widzom Dzień Dobry TVN nagranie Weroniki pokazała Sandra Hajduk, która przypomniała, że nie tylko dziadek, tata i wujek muzykę mają we krwi.

- Mama Weroniki jest terapeutką muzyczną. W związku, z czym ona geny muzyczne ma po rodzicach i dziadku. Trzymamy kciuki – powiedziała.

Niezwykły głos 12-latki rozczulił nawet naszych prowadzących. Zobaczcie w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości