Gwiazdy

"Weekendowa metamorfoza" powraca na antenę. Jakie niespodzianki szykuje Krzysztof Miruć?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Weekendowa Metamorfoza

Prawie każdy z nas lubi niespodzianki. Już w sobotę, 25 czerwca Krzysztof Miruć ponownie wkroczy do nieznanego mieszkania, by razem z bohaterami programu przygotować prezent dla ich najbliższych. Architekt w trzy dni podejmie się weekendowej metamorfozy. Jaki będzie efekt?

"Weekendowa metamorfoza 4" - o czym jest program?

Projektowanie, malowanie ścian, zrywanie tapet – architekt Krzysztof Miruć wraz ze swoją ekipą potrafi przeprowadzić całkowitą przemianę pomieszczenia w zaledwie kilka dni! Prowadzący program "Weekendowa metamorfoza", na antenie HGTV, nie cofnie się przed żadnym wyzwaniem. Nawet przestarzałe wnętrza nie mają z nim żadnych szans.

Remont mieszkania

HGTV: Remont małej toalety
HGTV: Remont małej toaletyHGTV
wideo 2/2

Oprócz pomysłów na aranżację pomieszczeń nie brakuje również niespodzianek, chwil wzruszenia i ogromnej radości - wszyscy w programie czekają na moment wielkiego finału. Właśnie wtedy spełniają się marzenia bohaterów, którym bliscy przygotowali wyjątkowy prezent.

.Już w najbliższą sobotę 25 czerwca o godzinie 22:00 rusza czwarty sezon programu „Weekendowa metamorfoza” na antenie HGTV.

"Weekendowa metamorfoza 4" – odcinek pierwszy

W pierwszym odcinku czwartego sezonu bohaterami będą Asia i Hubert. Krzysztof Miruć na zaproszenie i prośbę pani domu pomoże zorganizować niespodziankę dla partnera.

Jak Hubert zareaguje na metamorfozę jednego z pomieszczeń? Co powie po wejściu do domu? O tym przekonamy się już za kilka dni.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: materiał promocyjny

Pozostałe wiadomości