Gwiazdy

Meghan i Harry otrzymają nawet 400 tysięcy złotych za jeden post na Instagramie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Meghan Markle i książę Harry są w trakcie kompletnej reorganizacji swojego życia. Po Megxicie będą zmuszeni znaleźć nowy sposób na życie. Eksperci już obliczyli, jakie wynagrodzenie mogą otrzymać za jeden post na Instagramie.

W styczniu zostaliśmy zaskoczeni informacją o opuszczeniu rodziny królewskiej przez Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Młode małżeństwo postanowiło rozpocząć niezależne życie i uwolnić się od ciężaru i obowiązków, jakie na nich spadły w związku z pełnionymi funkcjami. Zdecydowali się nawet opuścić Wielką Brytanię, a na swój nowy dom wybrali Kanadę, z którą księżna jest związana ze względu na przeszłość zawodową.

Życie po opuszczeniu rodziny królewskiej

Wielu zastanawiało się, z czego teraz będą się utrzymywać. Eksperci wyliczyli ich instagramową wartość. Z obliczeń wynika, że para na jednym poście mogłaby zarobić nawet 85 tys. funtów. To kwota dwukrotnie wyższa niż ta, na którą mogliby liczyć Kate oraz William.

Przyszłość Meghan i Harry'ego

Obecnie konto pary książęcej o nazwie @sussexroyal śledzi ponad 11 milionów osób na całym świecie. Jak będzie wyglądać profil wiosną, gdy para oficjalnie odłączy się od rodziny królewskiej? Tego jeszcze nie wiemy, jednak na pewno zostanie zmieniona nazwa. Według informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie internetowej pary, nie będę mogli korzystać ze słowa "Royal" w kontekście swojej działalności.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości