Gwiazdy

Walka o figurę czasie kwarantanny? Ewa Chodakowska proponuje 14-dniową metamorfozę bez wychodzenia z domu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zostań w domu, nie odznacza siedź w domu. Wraz z Ewą Chodakowską zachęcamy do domowego treningu. Nie ważne czy jesteś zapalonym sportowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z treningami. Proste ćwiczenia zrobi każdy. Zobaczcie, co przygotowała dla was trenerka.

Trening w czasie kwarantanny

W tym trudnym okresie, gdy wszyscy siedzimy w domach ważne, aby zadbać o odpowiednią aktywność. Sport dodaje nam energii, poprawia humor i wspiera nasze zdrowie. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak brać się do roboty. Ewa Chodakowska zdradziła nam najlepsze ćwiczenia na trening w domowych warunkach.

Ruch to zdrowie, nasze ciało jest to tego przystosowane i bezruch jest czymś, czym krzywdzimy siebie i swoje ciało. Jeżeli chcemy ten czas wykorzystać jak najlepiej, to powalczmy o swoje zdrowie, zadbajmy o odporność, bo ruch dzisiaj przepisuje się na receptę

– powiedziała Ewa.

Trening z pomocą krzesła

Dom, mieszkanie, czy kawałek balkonu, ten trening wykonacie wszędzie. Trenerka pokazała nam kilka prostych ćwiczeń z użyciem krzesła.

Pierwsze z nich polega na wykonaniu podporu, czyli deski na krześle , drugie to utrzymanie pozycji deski z lekkim odpychaniem rąk . Kolejne ćwiczenie polega na siadaniu i wstawaniu z krzesła przy jednoczesnym zachowaniu prostych pleców . Dla utrudnienia możemy wstawać z podniesioną jedną nogą. Wykonanie, krok po kroku, zobaczcie w wideo.

Nie ma znaczenia,czy ćwiczymy rano, czy wieczorem. Najlepiej przed obfitym posiłkiem

– powiedziała Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska zostaje w domu

Co trenerka robi w czasie kwarantanny? Jak przyznała, przez cały czas pozostaje z mężem w domu, zachowują wszelkie środki ostrożności. Ponadto wolne chwile wykorzystuje na rozwój i poszerzanie zawodowych planów.

Ja wykorzystałam ten czas, żeby stworzyć oczywiście wyzwanie, 14 dni metamorfozy bez wychodzenia z domu, na które składają się treningi live na moim Instagramie, darmowe dla wszystkich. Wrzucam też jadłospis na cały tydzień, 35 darmowych przepisów

– powiedziała trenerka.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości