Gwiazdy

Cezary Pazura: "Obiecaliśmy sobie w tym roku, że walentynek nie będzie". Edyta jednak sprawiła aktorowi miłą niespodziankę

Gwiazdy

Cezary Pazura zdradził, że on i jego żona postanowili, że w tym roku nie będą świętować walentynek. Dlaczego małżeństwo podjęło taką decyzję? Okazało się, że Edyta, mimo wcześniejszych ustaleń, przygotowała dla męża prezent. Jaki? Aktor zdradził to widzom portalu Dzień Dobry TVN.

Cezary Pazura planuje wakacje z żoną

Z okazji walentynek wiele osób szykuje dla swoich partnerów prezenty. W tym roku Edyta i Cezary Pazurowie doszli do wniosku, że zrezygnują z tej tradycji. Małżeństwo uznało bowiem, że obecnie ma inne priorytety.

- Pieniążki chcemy przeznaczyć wreszcie na urlop, bo przez pandemię nie wyjeżdżaliśmy nigdzie - wyjaśnił aktor.

Edyta Pazura zrobiła mężowi niespodziankę

Cezary Pazura przyznał jednak, że jego żona, mimo wcześniejszych ustaleń, postanowiła go zaskoczyć i kiedy wrócił z planu najnowszego serialu TVN, czekała na niego miła niespodzianka.

- W łazience na swojej szafce znalazłem piękne pudełko, a w środku były perfumy i żel do mycia ciała dobrej firmy. A dodatkowo był tam taki piękny liścik z odręcznie napisanym "kocham cię" - zwierzył się nam aktor.

- Teraz ja muszę pójść na łowy. Wiem, że sklepy są otwarte. Muszę znaleźć coś dla żony, co nie jest łatwe. Moja żona ma gust, czego ja o sobie powiedzieć nie mogę. I trafić w jej gust to jest duże wyzwanie - dodał.

"Tajemnica zawodowa" - o czym jest serial?

Cezary Pazura znalazł się w obsadzie nowego serialu TVN, zatytułowanego "Tajemnica zawodowa". Produkcja łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Obok aktora, na ekranie zobaczymy m.in. Magdalenę Różczkę, Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

W serialu będziemy mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny będzie w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości