Gwiazdy

Kate Moss wypoczywa na Ibizie z młodszym partnerem. Kto jeszcze towarzyszy znanej modelce?

Gwiazdy

x-news

Lato w pełni. Z wakacyjnej aury postanowiła skorzystać Kate Moss. Supermodelka wybrała się na Ibizę, gdzie czekali na nią fotoreporterzy. Zobaczcie sami.

Kate Moss na wakacjach

Karierę w modelingu zaczynała w wieku 14 lat i bardzo szybko stała się ikoną. Dzisiaj ma 46 lat i wciąż uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, chociaż jej kariera była burzliwa. Kilka lat temu media na całym świecie rozpisywały się o problemach Kate Moss z narkotykami. W jednym z ostatnich wywiadów dla "Elle" modelka wyznała, że od dwóch lat jest "czysta".

Hiszpańscy paparazzi śledzili modelkę podczas jej tegorocznych wakacji na Ibizie, na które wybrała się z prawie 18-letnią córką Lily Grace, młodszym partnerem i znajomymi.

Córka Kate Moss idzie w ślady mamy

Kate Moss wychowuje córkę Lily Grace ze związku z dziennikarzem Jeffersonem Hackiem. Fani modelki już dawno dopatrzyli się podobieństwa między paniami. Lily Moss idzie w ślady mamy - już zaczęła karierę w modelingu. Rok temu podpisała pierwszy kontrakt reklamowy. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Oto kilka informacji o Kate Moss:

Zobacz też:

Córka Jude'a Lawa podbija świat mody. Kim jest 19-letnia Iris Law? To prawdziwa piękność

Kamil Bednarek po długiej przerwie wraca do koncertów. "Czasami potrzebuję złapać oddech". U nas dostał wyjątkowy prezent

Filmowa Baby wróci w nowej odsłonie "Dirty Dancing". Jak dziś wygląda Jennifer Grey?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości