Gwiazdy

Polskie gwiazdy na wakacjach. Jeden kraj szczególnie przypadł im do gustu

Gwiazdy

Scott E Barbour/Getty Images

Wakacje 2021 trwają w najlepsze. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia gwiazd, które raczą swoich fanów malowniczymi widokami. Sprawdziliśmy gdzie i jak wypoczywają Lewandowscy, Rubikowie, Izabela Janachowska i Maja Bohosiewicz. Kto wybrał się na zagraniczny urlop, a która gwiazda pokochała polski Bałtyk?

Zanzibar, Meksyk - to kierunki, które w zeszłym sezonie szczególnie upodobały sobie nasze rodzime gwiazdy. A gdzie podczas wakacji 2021 postanowiły odpocząć od swoich obowiązków? Zobaczcie sami - jeden z europejskich krajów szczególnie przypadł im do gustu.

Wakacje 2021: Gdzie wypoczywają polskie gwiazdy?

Anna i Robert Lewandowscy na Majorce

Robert Lewandowski po Euro 2020 dołączył do swojej swojej żony i córek, które od dłuższego czasu wypoczywają na Majorce. Zarówno trenerka, jak i piłkarz dzielą się z fanami wakacyjnymi zdjęciami. I tak widzimy, że rodzina w 100 proc. nadrabia zaległości i aktywnie spędza czas na hiszpańskiej wyspie. Obok wycieczek rowerowych nie brakuje też romantycznych chwil spędzonych we dwoje.

Izabela Janachowska z rodziną w Marbelli

Izabela Janachowska, podobnie jak Lewandowscy, również postanowiła wypocząć w gorącej Hiszpanii. Co więcej, to właśnie w Marbelli wraz z Krzysztofem Jabłońskim świętowali siódmą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Ostatnia fotka ekspertki ślubnej pokazuje, że nie tylko wylegują się na plaży, ale w grę wchodzi także aktywne zwiedzanie. - Wspinaczka jest trudna, ale widok z góry jest tego wart - wyjawiła Izabela i na dowód udostępniła zdjęcie zapierające dech w piersiach.

Agata i Piotr Rubikowie w Paryżu

Z kolei małżeństwo Rubików swoją 13. rocznicę ślubu świętowało w mieście zakochanych, czyli Paryżu. Choć pogoda ich nie rozpieszczała, nie popsuło im to humorów. Nie był to długi urlop w przeciwieństwie do pozostałych gwiazd, ale w sezonie wakacyjnym tzw. city break jest równie popularny.

Wakacje 2021 w Polsce

Maja Bohosiewicz na Półwyspie Helskim

Natomiast z zagranicznych wakacji wyłamała się Maja Bohosiewicz, która wraz z rodzinką wybrała się... na Półwysep Helski, który kochają Polacy uprawiający sporty wodne. A jak gwiazda opisuje to wyjątkowe miejsce na mapie naszego kraju?

- Hel - czyli miejsce, gdzie dzieci kochają zabawę, gdzie matki czują relaks, gdzie sport, gdzie pyszne jedzenie, gdzie swoboda, poranne leniwe śniadanka, plac zabaw, lekcje windsurfingu i wieczne czekanie na wiatr - czytamy pod wakacyjną fotografią.

Zobacz także:

Marianna Gierszewska o krytykujących matkach. "Wzięłam głęboki oddech i spojrzałam na wściekłość tych kobiet"

Martyna Wojciechowska zaszczepiła się przeciw COVID-19. "Mój tata nie zdążył, zanim zachorował i przez wiele dni drżeliśmy o jego życie "

Gwiazdor "Gogglebox" opublikował fotografię z synkiem. Fani: "Siła i delikatność na jednym zdjęciu"

Zobacz wideo: Wakacje w górach z dziećmi. Jak zadbać o bezpieczeństwo i co spakować?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości