Gwiazdy

Viki Gabor skończyła 13 lat. Tak opisała swoją urodzinową niespodziankę: "To chyba mój najlepszy prezent"

Gwiazdy

Viki Gabor | fot. Bartosz Krupa/East News

W dzień swoich 13. urodzin Viki Gabor przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. Jest nią debiutancka płyta. Album zatytułowany "Getaway (Into My Imagination)" ukaże się na rynku muzycznym już we wrześniu 2020 roku. O planach wokalistka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Debiutancka płyta Viki Gabor

Młoda i utalentowana Viki Gabor nie spoczywa na laurach. Artystka po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019, otrzymaniu podwójnej platyny za singiel "Superhero" i platyny za "Ramię w ramię", a także wypuszczeniu anglojęzycznego utworu "Forever and a Night" zapowiedziała debiutancki album, który trafi do sprzedaży 4 września 2020 roku.

Mam nadzieję, że ten krążek pozwoli Wam na chwilę przenieść się ze mną do mojego świata pełnego muzyki!❤️

- napisała na Instagramie.

Na krążku znajdują się największe hity Viki Gabor, których liczba streamów i wyświetleń klipów przekroczyła 80 milionów.

Już teraz można zapisać się do pre-save płyty w serwisie Spotify.

W przyszłym tygodniu ruszy także preorder! Bądźcie czujni i śledźcie moje social media!

- zakomunikowała wokalistka.

Viki Gabor - talent z Hamburga

Wiktoria ma 13 lat i pochodzi z Hamburga. Po urodzeniu zamieszkała z rodziną w Polsce, a później w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do naszego kraju i zamieszkała w Krakowie. Jest zwyciężczynią 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Zobacz wywiad Sandry Hajduk z Viki Gabor.

>>> Zobacz także:

Viki Gabor zmieniła wygląd. Metamorfoza zaskoczyła fanów

Viki Gabor nagrała teledysk w Los Angeles. W tym samym miejscu powstał wspólny klip Lady Gagi i Beyonce. Jak się wam podoba?

"Getaway" - trzeci singiel Viki Gabor już w sieci. "Nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń"

Autor: Iza Dorf

Źródło: Universal Music

Pozostałe wiadomości