Gwiazdy

Viki Gabor na scenie Dzień Dobry TVN. Jakie plany na dalszą karierę ma polska "Superhero"?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ma zaledwie 12 lat i wielki talent. Niesamowity głos Viki mogliśmy usłyszeć w kilku programach muzycznych i na Eurowizji Junior, którą w tym roku nastolatka wygrała. Jakie są kolejne plany Viki? O tym młoda wokalistka opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Kolejny cel i marzenia Viki Gabor

Wiktoria Gabor mimo młodego wieku prezentuje się jak dojrzała gwiazda muzycznej estrady. Na kanapie Dzień Dobry TVN artystka pojawiła się w marynarce i spodniach o nietypowym wzorze. Trzeba przyznać, że ten print robi wrażenie.

Zobacz też:

Viki Gabor nagrała duet z Kayah. Piosenka "Ramię w ramię" jest już dostępna w sieci

Viki zdradziła nam swoje plany zawodowe. Nastolatka przede wszystkim chciałaby w dalszym ciągu spełniać swoje marzenia. W 2019 roku większość z nich udało się zrealizować, jednak Viki podnosi poprzeczkę.

Dorota Wellman i Marcin Prokop zapowiadają wizytę Viki Gabor w studiu Dzień Dobry TVN:

Mam nadzieję, że w nowym roku będzie jeszcze więcej tych marzeń i że je spełnię. Koncerty, płyta, chciałbym spotkać swoich idoli, jednym z nich jest Ariana Grande

- powiedziała.

Młoda wokalistka marzy też o tym, aby kiedyś zaśpiewać na jednej scenie z zespołem Afromental. Jednym z nadchodzących pragnień Viki jest zdobycie jak największej kwoty podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artystka wystawiła na licytację swoje rzeczy, m.in. singiel.

To jest dla mnie bardzo ważne, bo lubię pomagać innym

Korzenie Viki Gabor

Wiktoria ma 12 lat i urodziła się w Hamburgu. Po narodzinach zamieszkała z rodziną w Polsce, a następnie w Wielkiej Brytanii. Po siedmiu latach ponownie przeniosła się do Polski i zamieszkała w Krakowie. W Niemczech wciąż mieszka brat Viki. Jak twierdzi i sama Viki, talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są pochodzenia romskiego. Nic dziwnego, cała rodzina artystki związana jest z muzyka. Rodzice Viki mają własny zespół folkowy, a mama Viki zawodowo zajmuje się śpiewaniem. Siostra zajmuje się komponowaniem i pisaniem tekstów piosenek. Czy Viki ma własny plan na muzykę, czy podobnie jak rodzice, zajmie się muzyką romską?

Ja śpiewam romskie piosenki w domu, bo są bardzo fajne i piękne. Mają bardzo fajne przekazy i trzeba je naprawę poznać. Nie wszyscy się w romskiej muzyce obracają, więc fajnie by było zrobić coś w romskim klimacie.

– powiedziała Viki.

Viki Gabor - "Superhero". Zobacz występ Viki Gabor na scenie Dzień Dobry TVN:

Kariera a codzienność

Nastolatka zdradziła, że bardzo dobrze odnajduje się w świecie show-biznesu. Na razie udaje jej się łączyć karierę muzyczną z obowiązkami szkolnymi. Duże oparcie dają jej rodzice i siostra oraz wyrozumiali nauczyciele w szkole.

Teraz mam bardzo dużo na głowie, więc mam indywidualny tryb nauczania.

– powiedziała zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci w 2019 roku.

Viki przyznała, że zdecydowanie bardziej woli chodzić do szkoły, gdzie ma przyjaciół, znajomych niż uczyć się w samotności. Mimo wszystko rówieśnicy utrzymują kontakt z nastolatką, dzwonią i wymieniają się notatkami.

Mam bardzo fajnych przyjaciół, którzy wiedzą, że czasami nie mam czasu nadrabiać szkoły, bardzo mi pomagają.

>>>Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.<<<

Viki życzymy dalszych sukcesów i spotkania z Arianą Grande!

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości