Gwiazdy

Viki Gabor. Czy zwycięstwo namieszało jej w życiu?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Viki Gabor święci triumfy po zwycięstwie w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej singiel zdobywa pierwsze miejsca na listach najchętniej słuchanych piosenek w Polsce. Jak czuje się młoda wokalistka?

24 listopada Viki Gabor wygrała Eurowizję dla Dzieci. To pierwszy przypadek w kilkunastoletniej historii konkursu, aby dwa razy z rzędu zwyciężył reprezentant tego samego kraju. Rok wcześniej, podczas imprezy odbywającej się w białoruskim Mińsku, najlepsza okazała się Roksana Węgiel.

Jeszcze w to nie dowierzam. Mam tą statuetkę, ale nie dociera to do mnie, że wygrałam dla Polski, jeszcze raz, pierwszy raz w historii kraju, więc to jest super dla mnie. I tyle było emocji, że do tej pory jakby nie zdaję sobie sprawy, ale bardzo się cieszę. Spełniło się moje marzenie

- zapewniała Viki.

Viki Gabor docenia fanów

12-latka od czasu swojego zwycięstwa ma bardzo intensywny okres. Jest pewna, że zwycięstwo w tak medialnym konkursie otworzy jej drzwi do kariery wokalnej. Młoda artystka zdaje sobie też sprawę, jak ważne jest wierne grono fanów. To przecież głównie dzięki ich głosom pokonała swoich rywali. Dlatego właśnie cieszy się, jeśli proszą ją o wspólne zdjęcie czy autograf.

Kto stworzył zwycięski utwór Viki Gabor?

Wiki Gabor podziękowała twórcom utworu „Superhero”. Współautorami eurowizyjnego hitu są Lanberry i Patryk Kumór. Ten duet stworzył również piosenkę "Anyone I Want To Be", z którą Roksana Węgiel wygrała zeszłoroczną Eurowizję.

Sukces „Superhero” to zasługa m.in. wspaniałej ekipy, która odpowiedzialna była za stworzenie tego utworu: @lanberry , @patrykkumor oraz @minuunim . Dziękuję!

- napisała Wiki Gabor na swoim Instagramie.

Wokalistka z radościa poinformowała, że jej singiel Miło mi ogłosić, że mój singiel „Superhero” dotarł już na 2. miejsce listy najchętniej słuchanych piosenek w @spotifypolska oraz na 1. miejsce iTunes!

Autor: Jola Marat

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości