Kolejne rozstanie w show-biznesie. Vanessa Morgan rozwodzi się po 6 miesiącach małżeństwa

Gwiazdy

PM Images/Getty Images

Vanessa Morgan dołączyła do grona gwiazd, które w ostatnim czasie zdecydowały na zakończenie swojego związku. Aktorka i jej mąż Michael Kopech rozwodzą się zaledwie pół roku po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że niedawno Vanessa poinformowała o swojej ciąży.

Vanessa Morgan się rozwodzi

Ostatnie miesiące okazały się niekorzystne dla wielu par show-biznesu. Na rozstanie zdecydowali się m.in. Megan Fox i Brian Austin Green, Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy, Kelly Clarscson i Brandon Blackstock czy Armie Hammer i Elizabeth Chambers Hammer. Do listy tej można dopisać również Vanessę Morgan. Aktorka i jej mąż Michael Kopech rozwodzą się po 6 miesiącach małżeństwa. Jak donosi „The Chicago Tribune” pozew został wniesiony przez baseballistę 19 czerwca.

Te gwiazdy postanowiły w tym roku się rozwieść.

Zaledwie kilka dni temu Vanessa obwieściła na Instagramie, że jest w ciąży i nie może się doczekać, gdy jej synek przyjdzie na świat. Ojcem dziecka jest Michael Kopech, co potwierdził przedstawiciel gwiazdy serialu „Riverdale”. Odmówił jednak skomentowania doniesień o rozwodzie.

Vanessa Morgan i Michael Kopech

Vanessa Morgan i Michael Kopech byli parą przez 2 lata. Pierwsze doniesienia o ich związku pojawiły się w 2018 roku, a już w 2019 zaręczyli się. Sportowiec postanowił poprosić ukochaną o rękę w okolicach Wielkiego Kanionu, niedaleko wodospadu Mooney Falls. Długo nie czekali na zaślubiny. W styczniu bieżącego roku odbyła się ceremonia, na której młodej parze szczęścia życzyła m.in. obsada serialu "Riverdale".

Zobacz także:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiada o stracie męża. "Ja wcale nie chcę być silna"

Ed Sheeran: „Mam osobowość nałogowca”. Piosenkarz dziękuje żonie za ratunek

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z Przemkiem Kossakowskim. „Jacy celebryci, taka winda”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz