Gwiazdy

Żona Kobego Bryanta o stracie męża i córki: „Nie ma słów, które mogą opisać nasz ból”

Gwiazdy

Aktualizacja:

Vanessa Bryant opublikowała w mediach społecznościowych pierwszy post po śmierci męża oraz córki. Pod rodzinną fotografią opowiedziała o uczuciach towarzyszących jej po tragedii.

Vanessa Bryant była żoną Kobe’go Bryanta przez prawie dwadzieścia lat, para doczekała się czterech córek. W tragicznym wypadku helikoptera wraz z ojcem zginęła jedna z nich, Gianna . Od razu po tragedii, kobieta zamknęła dla obcych swoje konta w mediach społecznościowych i nie reagowała na pojawiające się posty czy doniesienia medialne. Trzy dni po wydarzeniach wdowa po Kobem Bryancie zdecydowała się podzielić fotografią całej rodziny oraz opowiedzieć o towarzyszących jej emocjach.

Vanessa Bryant o śmierci męża i córki

Jesteśmy całkowicie załamane nagłą stratą mojego uroczego męża, Kobe – cudownego ojca naszych dzieci; oraz mojej pięknej, słodkiej Gianny – kochającej, wspierającej, wspaniałej córki oraz świetnej siostry dla Natalii, Bianki oraz Capri. Nie wiem, co wydarzy się w przyszłości i niemożliwym wydaje się życie bez nich. Budzimy się każdego dnia, starając się żyć dalej, a Kobe oraz Gigi świecą nad nami rozjaśniając drogę. Nasza miłość do nich jest nieskończona. Chciałabym po prostu ich przytulić, pocałować. Mieć ich z nami tutaj, na zawsze.

- napisała Vanessa na Instagramie.

W dalszej części opowiada o towarzyszących jej przez ostatnie dni emocjach.

Nie ma słów, które mogłyby opisać nasz ból. Pociesza mnie fakt, że Kobe i Gigi wiedzieli jak bardzo są kochani. Mieliśmy ogromne szczęście, że byli w naszym życiu. Chciałabym, aby byli tu z nami na zawsze. Byli pięknym cudem zabranym zdecydowanie za wcześnie.

Na koniec Vanessa Bryant poprosiła o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym okresie, gdy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Vanessa Bryant i córki

Vanessa Bryant z koszykarzem była związana przez ponad 20 lat. Para poznała się, gdy kobieta miała zaledwie 17 lat. W 2003 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, Natalia. W latach 2006, 2016 oraz 2019 urodziły się kolejno Gianna, Bianca oraz Capri.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości