Gwiazdy

Wojciech Mecwaldowski i Maciej Marcin Tomaszewski o swoich bohaterach z serialu "Usta usta"

Gwiazdy

Serial "Usta usta" już jesienią wraca na antenę TVN. Po raz kolejny w roli Piotra Nowaka zobaczymy Wojciecha Mecwaldowskiego. Na planie produkcji pojawił się także Maciej Marcin Tomaszewski, syn serialowego bohatera Pawła Wilczaka

Wojciech Mecwaldowski w "Usta Usta"

"Usta Usta" to produkcja, której kontynuację będziemy mieli okazję obejrzeć jeszcze w tym roku. Już jesienią, 9 lat od emisji pierwszego odcinka, ponownie spotkamy się ze znanymi i lubianymi bohaterami. W produkcji, obok Pawła Wilczaka, Magdaleny Popławskiej czy Marcin Perchucia, nie zabraknie również Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli serialowego Piotra Nowaka. Jego małżeństwo z Izą przetrwało próbę czasu, mimo to aktor nie uważa, że oboje stworzyli perfekcyjną relację.

Mieliśmy pod górkę. Był okres, kiedy Iza wyjechała i byłem sam, więc nie mogę powiedzieć, że jesteśmy idealnym i szczęśliwym małżeństwem, bo idealne i szczęśliwe małżeństwo to jest takie, które jest ze sobą przez 50 lat i ani razu się ze sobą nie rozstało

- zaznaczył aktor.

Nie ukrywał jednak, że bohaterowie stworzeni przez niego i Sonię Bohosiewicz bardzo dobrze się znają i rozumieją. To m.in. sprawia, że nie potrafią bez siebie żyć.

Maciej Marcin Tomaszewski w serialu "Usta usta"

Obok znanej już doskonale obsady w produkcji pojawią się również zupełnie nowe twarze. Będą to m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka czy Maciej Marcin Tomaszewski. Zagrał on postać Leona, czyli syna serialowego Adama. Jak zdradził sam aktor, chłopak ma poczucie zagubienia w świecie. Dorastał bowiem bez rodziców – jego ojciec wyjechał do Stanów Zjednoczonych, a matka zmarła, gdy miał raptem roczek. Teraz obaj panowie na nowo muszą ułożyć swoje więzi.

Adam wyobrażał sobie syna trochę inaczej. W momencie, kiedy go zostawiał, miał zupełnie inny obraz jego przed oczami

- wyjaśnił Maciej Marcin Tomaszewski.

Siłą rzeczy 15-letni Leon będzie miał styczność z nową partnerką ojca. Między nimi nie ma bardzo dużej różnicy wieku, dzięki czemu mogą dogadywać się na koleżeńskiej stopie. Aktor podkreślił jednak, że jest to skomplikowana relacja.

Pełną wypowiedź aktora znajdziesz w poniższym materiale.

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu z żoną. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości