Gwiazdy

Uśmiechnięta Agnieszka Woźniak-Starak pozuje ze swoją „dziewczyną”. Kim jest Osi?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka Woźniak-Starak fot. Tomasz Urbanek/East News

Agnieszka Woźniak-Starak po traumatycznych przeżyciach z zeszłego roku powoli odnajduje ukojenie i spokój. Dziennikarka wyjechała z Warszawy do stadniny Ferensteinów w Gałkowie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze swoją „dziewczyną”. W to samo miejsce udała się także Kinga Rusin.

Agnieszka Woźniak-Starak i jej pasja do jazdy konnej

Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej dzieli się w mediach społecznościowych informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego i zawodowego. Dziennikarka w zeszłym roku przeżywała ciężkie chwile. Śmierć męża wprowadziła do jej życia wiele chaosu i smutku. Obecnie Agnieszka powoli wraca do siebie oraz do zawodowych obowiązków. Niedawno rozpoczęła autorską audycję "Life Balance" w jednej z rozgłośni radiowych.

Do normy wraca także jej życie prywatne. W wolnym czasie dziennikarka spotyka się z przyjaciółmi oraz robi krótkie wypady za Warszawę. Ostatnio pochwaliła się wizytą w Gałkowie w stadninie koni Ferensteinów. Opublikowała w sieci zdjęcie ze „swoją dziewczyną”, czyli klaczą o imieniu Osi.

Agnieszka Woźniak-Starak w obiektywie Kingi Rusin

Agnieszka Woźniak-Starak zdjęcie z klaczą zamieściła na Instagramie. Jak się okazuje, autorką fotografii była koleżanka z branży, Kinga Rusin, która również często odwiedza stadninę koni.

Fani szybko dostrzegli na twarzy dziennikarki uśmiech. Wszystko wskazuje na to, że Agnieszka jest szczęśliwa, a jazda konna jest dla niej miłą odskocznią od codziennych obowiązków.

Wspaniałe jest widzieć Cię szczęśliwą i uśmiechniętą! Aż u mnie pojawia się uśmiech na ustach

– pisał jeden z fanów.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości