Gwiazdy

"Usłyszcie nas!". Program pełen sprzeczności

Gwiazdy

Aktualizacja:

"Usłyszcie nas!" to talent show, który tak jak jego uczestnicy, wymyka się spod kontroli. Bohaterami są osoby nieszablonowe, budzące skrajne emocje, a często po prostu intrygujący buntownicy. Program prowadzi drag queen Himera.

"Usłyszcie nas!" to autorski program TTV. Można w nim zobaczyć zaskakujących bohaterów, bardzo odważnych, często kontrowersyjnych, którzy przychodzą do programu, żeby nie tylko zaprezentować swój talent, ale przede wszystkim opowiedzieć swoją historię. W programie zobaczymy ludzi, których nie zobaczycie nigdzie indziej.

Kim są bohaterowie "Usłyszcie nas!"

Bohaterami są silne osobowości idące pod prąd, nonkonformiści nieobecni w świecie rozrywki i w życiu publicznym, które prezentują swoje intrygujące, a czasami kontrowersyjne występy.

Program TTV otwiera drzwi przed ludźmi, którzy czują się artystami i lubią wyrażać siebie poprzez muzykę, taniec oraz śpiew, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację.

Jury programu "Usłyszcie nas!"

"Usłyszcie nas!" to nie jest zwykły talent show. W programie nie ma jurorów i ocen, jest natomiast pewna prosta reguła dotycząca nie tylko bohaterów telewizyjnych, ale i ludzi wokół nas - wystarczy chcieć ich usłyszeć i zauważyć, a wówczas mogą się wydarzyć rzeczy niesamowite. Istotną rolę ma natomiast do spełnienia niecodzienne kolegium mentorów towarzyszące bohaterom programu:

  • Monika Kuszyńska, wokalistka,
  • Łukasz „Lotka” Lodkowski stand-up’er,
  • Krzysztof Hirsztritt, uczestnik "Down the road. Zespół w trasie",
  • Przemysław Kossakowski,

Prowadzącą jest drag queen Himera.

Kim jest prowadząca „Usłyszcie nas!”?

Na co dzień Himera jest mężczyzną. Jednak jako drag queen może stać się kobietą, robić swoje show, różne performance. To jest jej pasja. Mentorzy podczas jednej z rozmów poprosili Himerę, aby pokazała swoją "męską stronę". Niestety, musimy obejść się smakiem. Himera chce zostać zapamiętana jako drag queen. Zdradziła jednak swoje imię: Staszek.

W internecie możemy znaleźć informację, że 23-letni Staszek pochodzi z Ukrainy, gdzie mieszkał do 16. roku życia. Później wyjechał do Stanów Zjednoczonych, a po maturze rozpoczął studia w Polsce. Jest absolwentem studiów artystycznych.

Jak to się stało, że Staszek wcielił się w Himerę?

- Od dziecka czułem kobietę w środku siebie. Zawsze chciałem wyrazić swoją kobiecość. Wydaje mi się, że każdy człowiek ma w sobie tę kobiecość, nieważne, której płci on jest. Zadałem sobie pytanie: "A jakbym ja wyglądał w wersji kobiecej?". Stąd narodził się pomysł, żeby spróbować i tak poszło jedno za drugim i zostałem na tej scenie już 3 lata – powiedziała Himera.

Zagłosuj na uczestników programu

Uczestnicy "Usłyszcie nas!" do świata podchodzą bez uprzedzeń, bywają niepoprawni politycznie i nie przebierają w słowach. Mogą wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 zł. W siódmym odcinku, w demokratycznym głosowaniu online, widzowie wybiorą tych, którzy skradli ich serca.

Na bohaterów można głosować na stronie www programu do 28 listopada do godz. 20.00.

Usłyszcie nas! Emsja.

Program można oglądać w każdą niedzielę na antenie TTV o godz. w każdą niedzielę o godz. 22:30 w TTV.

Zobacz także:

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" doprowadzona do łez. To sprawka jej syna

Fryzjerka z trudnym dzieciństwem. Anna Renusz dołączyła do "Królowych życia"

Nowa uczestniczka "Królowych życia". Kim jest Sylwia Peretti?

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości