Gwiazdy

Męskość według drag queens z programu "Usłyszcie nas!". "To, że występujemy w szpilkach nie znaczy, że mamy mniejsze jaja niż inni"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Trio polskich drag queens: Alexis Saint-Pete, Polka Dot i Polish RemoveHer w swoich scenicznych występach chcą udowodnić, że w XXI wieku zmieniła się definicja męskości. Ich zdaniem nie ma znaczenia, czy mężczyzna ma na sobie dres czy obcasy, sukienkę i perukę. Kim według nich jest współczesny facet?

Drag queens Alexis Saint-Pete, Polka Dot i Polish RemoveHer to bohaterki programu "Usłyszcie nas!", emitowanego na antenie TTV. W 5. odcinku trio wystąpiło w kobiecych strojach, perukach i pełnym makijażu prezentując bardzo odważne show, które zachwyciło mentorów.

Kim są drag queens z programu "Usłyszcie nas!"?

Trio drag queens mieszka w Londynie. Alexis Saint-Pete to 26-letni Piotr Lorek, Polka Dot to 29-letni Robert Kocur a Polish RemoveHer to 31-letni Mateusz Lenartowicz.

- Każdy może być sobą. To jest nasza forma ekspresji. Czemu nam to ma być zabierane?

- pyta drag queen Polka.

Zdaniem drag queens dziś mężczyzna ma prawo da bycia wrażliwym i do wyrażania siebie.

- To, że my będziemy występować w makijażu, na szpilkach, to nie znaczy, że mamy mniejsze jaja niż inni

- dodaje drag queen Polish.

Występ drag queens w "Usłyszcie nas!"

Trio polskich drag queens: Alexis Saint-Pete, Polka Dot i Polish RemoveHer występowało w 5. odcinku programu "Usłyszcie nas!". Piotr, Robert i Mateusz, dali popis jakiego ten program jeszcze nie widział. Na scenie zaśpiewali znany utwór Danuty Rinn – "Gdzie ci mężczyźni". W seksownych i skąpych strojach zatańczyli do hitu. Na koniec występu tańczyli już wszyscy mentorzy.

"Usłyszcie nas!" - głosowanie trwa do 28 listopada

"Usłyszcie nas!" to talent show. Widzowie w demokratycznym głosowaniu online wybiorą tych, którzy skradli ich serca. Na występ drag queens, podobnie jak na pozostały uczestników, można głosować na stronie TTV do 28 listopada do godz. 20.00.. Bohaterowie programu mogą wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 zł. Program można oglądać w każdą niedzielę na antenie TTV o godz. 22:30.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Pietrzak

Pozostałe wiadomości