Gwiazdy

Anna Mucha złożyła życzenia urodzinowe Barbarze Kurdej-Szatan. "Jeszcze nigdy nikt mi tak pięknie nie powiedział"

Gwiazdy

Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku, a zatem właśnie obchodzi swoje 36. urodziny. Z tej okazji, na swoim Instagramie, koleżance po fachu życzenia złożyła Anna Mucha. Trzeba przyznać, że wpis gwiazdy był wyjątkowo osobisty i z pewnością sprawił solenizantce prawdziwą radość. Dowodem na to, był jej komentarz, który pojawił się pod postem.

Urodziny Barbary Kurdej-Szatan

Znana polska aktorka, Barbara Kurdej-Szatan, świętuje swoje trzydzieste szóste urodziny. Gwiazda przyszła na świat w Opolu i ma starszą o pięć lat siostrę Kasię, która także jest utalentowana artystycznie. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni i podobnie jak siostra zajmuje się aktorstwem i śpiewaniem.

Barbara Kurdej-Szatan od dekady jest szczęśliwą żoną muzyka, Rafała Szatana. Para doczekała się dwójki dzieci, ich córeczka Hania ma dziewięć lat, a synek Henio przyszedł na świat w 2020 roku.

Anna Mucha składa życzenia Barbarze Kurdej-Szatan

Z okazji urodzin Barbary Kurdej-Szatan, Anna Mucha zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym składa życzenia koleżance po fachu. Trzeba przyznać, że ich treść jest naprawdę wzruszająca i świadczy o tym, że aktorki łączy wyjątkowa relacja.

Baśka! sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem! Dziękuję, że jesteś! Wszystkiego najlepszego! Podziękuj od nas Rodzicom

- napisała Anna Mucha.

Na reakcję solenizantki nie trzeba było długo czekać. Barbara Kurdej-Szatan nie kryła, że jest poruszona słowami koleżanki i jak sama przyznała, po raz pierwszy ktoś złożył jej takie życzenia. W komentarzu pod zdjęciem Basia napisała:

OMG nikt mi jeszcze nigdy tak pięknie nie powiedział i ja dziękuję Tobie Muszko za wszystko i za Ciebieee

Być może nie wszyscy o tym wiedzą, aktorki doskonale się znają i łączą je bliskie relacje. Gwiazdy występują razem w spektaklu "Pikantni", którego premiera odbyła się w 2016 roku. Jak widać, przez ten czas zdążyły nie tylko dobrze się poznać, ale także zaprzyjaźnić.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy z siostrą Katarzyną

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości