Gwiazdy

Urodzinowa niespodzianka dla Filipa Chajzera. "Jestem w TOTALNYM szoku" - napisał na Instagramie

Gwiazdy

Aktualizacja:

W środę 27 listopada urodziny obchodził nasz dziennikarz Filip Chajzer. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego małą niespodziankę. Mina Filipa podczas oglądania reportażu – bezcenna. Zobaczcie to!

Filip Chajzer – osobowość telewizyjna

Filip Chajzer to dziennikarz telewizyjny i radiowy. Urodził się 27 listopada 1984 roku. Swoją dziennikarską pracę zaczynał jako reporter w takich tytułach jak: „Super Express”, „Życie Warszawy” oraz „Newsweek”. Od 2009 roku do 2011 był reporterem serwisu informacyjnego Stolica w TVN Warszawa. Od maja 2011 pracuje jako reporter w Dzień Dobry TVN. Ze swoimi rozmówcami, których spotykał na ulicy rozmawiał o wszystkim:

Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco – bo najciekawsze scenariusze pisze życie.

Jego reportaże w DDTVN naprzemiennie wzruszały i rozśmieszały widzów. Niektóre z nich zapisały się w naszej pamięci szczególnie:

Od września tego roku razem z Gosią Ohme współprowadzi program Dzień dobry TVN.

Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania DDTVN ładowały Was pozytywną energią na cały dzień. Damy wam tematy do rozmów w tramwaju i w pracy. Mam nadzieję, że ta energia przebije się przez szkło.

-powiedział Filip na początku sezonu DDTVN.

Filip Chajzer był również prowadzącym takich programów jak: „Mali giganci”, „Hipnoza” oraz reality show „Big Brother”. Współprowadził również Top of the Top Sopot Festival 2019.

Filip Chajzer był też organizatorem licznych akcji dobroczynnych i społecznych: pokazywał Warszawę umierającemu chłopcu, namawiał do wspierania organizacji UNICEF, która pomaga niedożywionym dzieciom, kupował zakupy potrzebującym, pomógł zorganizować elektryczny wózek inwalidzki dla niepełnosprawnego ojca swojej fanki, a także zbierał pieniądze dla żyjących Powstańców Warszawskich.

W 2018 odebrał nagrodę Telekamery w kategorii „Nadzieja Telewizji”.

***

Filip Chajzer był kompletnie zaskoczony, że redakcja DDTVN przygotowała dla niego tak miłą niespodziankę :)

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości