Gwiazdy

Psy Lady Gagi odnalezione. Na posterunek przyprowadziła je "anonimowa kobieta"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Lady Gaga może odetchnąć z ulgą - odnalazły się jej uprowadzone w środę buldogi. Na policję w Los Angeles przyprowadziła je "nie mająca nic wspólnego z napaścią" kobieta. Za pomoc w odzyskaniu czworonogów piosenkarka zadeklarowała nagrodę w wysokości 500 tys. dolarów.

Odnaleziono psy Lady Gagi

Buldogi francuskie należące do piosenkarki Lady Gaga zostały odnalezione - podała policja w Los Angeles. Uprowadzone w środę podczas zbrojnego napadu psy przyprowadziła na posterunek anonimowa kobieta. Prawnicy gwiazdy potwierdzili, że czworonogi należą do niej.

Nie jest jasne, czy "nie mająca nic wspólnego z napaścią" kobieta, która przyprowadziła czworonogi na policję, otrzymała nagrodę - pisze agencja Associated Press. Artystka, która przebywa obecnie we Włoszech w związku ze zdjęciami do filmu "Gucci" Ridleya Scotta, wyznaczyła nagrodę w wysokości 500 tys. dolarów za odzyskanie buldogów o imionach Koji i Gustav. Trzeci należący do niej pupil - Miss Asia - zdołał się wymknąć i został jeszcze w czwartek odnaleziony przez policję.

Lady Gaga dziękuję swojemu asystentowi od psów

Psy zostały porwane podczas spaceru przez dwóch uzbrojonych mężczyzn. Motywy ich działań nie są jasne. Wyprowadzający buldogi mężczyzna został postrzelony. Z ranami klatki piersiowej trafił do szpitala.

- Zawsze będę Pana kochać - wyznała na Twitterze Lady Gaga, zwracając się do rannego Ryana Fischera. - Ryzykował Pan życiem, by walczyć o naszą rodzinę. Jest Pan bohaterem! - zaznaczyła.

- On napisał w mediach społecznościowych taki post, że bardzo dziękuje za wsparcie Lady Gagi, która przez cały czas jego pobytu pisała do niego, dzwoniła, kontaktowała się z rodziną, zaoferowała pomoc finansową w leczeniu ... No i cieszy się, że 3 aniołki są już razem z ich właścicielką - mówiła o asystencie piosenkarki w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

BBC News przypomina, że artystka jest niezwykle przywiązana do swych psów. Wystąpiła z nimi publicznie m.in. podczas ceremonii wręczania nagród American Music Awards w 2017 r.

Buldogi francuskie to bardzo poszukiwana rasa psów w USA. Zdrowe szczenięta są sprzedawane średnio za 2 tys. dolarów, a psy z wyjątkowo dobrym rodowodem mogą kosztować nawet 10 tys. dolarów.

Zobacz wideo: Buldogi francuskie Lady Gagi zostały porwane. Wokalistka wyznaczyła nagrodę za odnalezienie

Zobacz też:

Psie zabawy, które nie szkodzą naszemu pupilowi. Dlaczego rzucanie piłki to zły pomysł?

Wygląda jak książę z bajki, a w sieci obserwują go miliony. Oto Evan Antin, czyli "najprzystojniejszy weterynarz świata"

Pomoc jasnowidzów przy szukaniu zaginionych zwierząt. "Ludzie na głowie stają, żeby znaleźć swoje pociechy"

Autor: Oscar Dąbkowski

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości