Gwiazdy

Ula Chincz świętuje roczek synka. Fani: "Robert jest podobny do Pani Taty"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kamil Piklikiewicz/East News Ula Chincz

Ula Chincz nie kryje dumy ze swojego synka, który skończył właśnie roczek. Mały Robert przynosi rodzinie dziennikarki mnóstwo radości i energii. Szczery i pełen czułości wpis poruszył fanów. - Sto lat Roberto, dziękujemy Ci za całe zamieszanie jakie wprowadziłeś w nasze życie i za to, że uśmiechasz się do nas każdego ranka! - napisała Chincz.

Ula Chincz - dzieci

Ula Chincz i Sławomir Chincz rok temu po raz drugi zostali rodzicami. Dumna mama mówiła jakiś czas temu, że malutki Robert przypomina swojego starszego brata. Wielu fanów twierdzi jednak, że jest podobny do swojego dziadka.

Dziennikarka i jej mąż wychowują także syna Ryszarda. Chłopiec ma już 12 lat, a Ula zawsze starała się chronić go przed światem mediów. Ostatnio jednak coraz chętniej pokazuje swoich bliskich w sieci.

Ula Chincz świętuje roczek syna

Gwiazda zaskoczyła fanów obszernym wpisem z okazji pierwszych urodzin małego Roberta. W kilku zdaniach opisała, jak wyglądały ostatnie miesiące chłopca.

- Ten mały człowiek nauczył się samodzielnie jeść, zrobić 3 kroki, bić brawo i dawać całuski. Do tego wyrosło mu 7 zębów, a waga wzrosła ponad trzykrotnie. Jednocześnie dbał o to, żebyśmy ani jednej nocy nie przespali w całości! A to wszystko w ciągu jednego roku! Wyobraźcie sobie jak wielką robotę robią ci mali ludzie przez pierwsze 365 dni życia! A to dla nich dopiero początek! Sto lat Roberto, dziękujemy Ci za całe zamieszanie jakie wprowadziłeś w nasze życie i za to, że uśmiechasz się do nas każdego ranka! - czytamy we wpisie.

Fani Uli byli zachwyceni zdjęciem synka. W komentarzach czytamy: "Śliczny. Mam wrażenie, że podobny trochę do Pani Taty. Sto lat!", "Najserdeczniejsze życzenia niech mu się spełniają marzenia. Ps. Przepraszam, za prywatę, ale Robert jest podobny do Pani Taty", "Wszystkiego najlepszego dla przystojnego solenizanta dużo zdrówka".

Zobacz wideo: Odkłaczamy nasze mieszkania. Swoje sposoby przedstawiła Ula Chincz

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości