Gwiazdy

Ula Chincz pokazała, jak radzić sobie z zaśnieżonym wózkiem. Fani: "Pani jest genialna"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Ula Chincz

Ula Chincz pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda wózek jej małego synka po spacerze w śniegu. Zdradziła również, co zrobić, aby zaśnieżone kółka nie zabrudziły podłogi w mieszkaniu.

Ula Chincz i jej patent na zaśnieżony wózek

Ula Chnicz zabrała swojego trzymiesięcznego synka na dwór. Po powrocie do domu okazało się, że koła dziecięcego wózka były całe w śniegu. Co zrobiła, aby nie roznosić go po domu? Ustawiła spacerówkę na dwóch podkładkach do butów, a sprytnym patentem pochwaliła się na swoim Instagramie:

- Znacie ten patent? Mi w takie dni jak dziś ratuje podłogę! Nie zawsze mam jak doczyścić wózek, zwłaszcza kiedy jestem sama w domu, a dwie podkładki na buty (do kupienia w marketach budowlanych) rozwiązują problem! – napisała Ula Pedantula w poście.

Fani dziennikarki od razu dali wyraz swojego zachwytu nad tak prostą, ale jakże skuteczną metodą walki z niechcianymi kałużami w domu:

  • Pani jest genialna, już ten patent przenoszę do siebie.
  • Kurde, dlaczego ja nie wpadłam na ten pomysł kilka lat temu.
  • O luuudzie, dziękuję, jesteśmy uratowani. I nasza podłoga też!

Ula PedantUla radzi, jak dbać o wózek dla dzieci zimą

Ula PedantUla ma jednak jeszcze kilka innych sposób na to, aby uchronić się przed wnoszeniem śniegu na kołach wózka do domu oraz na to, jak dbać o spacerówkę zimą. Te zdradziła już jednak tylko nam:

- Zawsze można wziąć małą butelkę z wodą i ochlapać kółka przed wjazdem do domu. Można też mieć małą, sztywną szczotkę (jak do odśnieżania auta) na dolnej półeczce. Ktoś w komentarzach podrzucił też patent, żeby na kółka zakładać czepki kąpielowe, takie pod prysznic - i to jest całkiem niegłupi pomysł! No i do pielęgnacji wózka idealne są środki do czyszczenia auta: do opon, metalowych części, tapicerki. W końcu to wózek, i to wózek – powiedziała Ula Chincz.

Wygląda na to, że Ula Pedantula faktycznie ma patent na wszytko!

Zobacz wideo: Jak wyczyścić piekarnik? Sposoby Uli Chincz

Zobacz też:

Jak skompletować wyprawkę dla niemowlaka?

Bezpieczny poród w domu. "Trzeba być przygotowanym na różne scenariusze"

Latami marzyły o macierzyństwie. Dziś wiedzą, jak walczyć z niepłodnością

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości