Gwiazdy

Ula Chincz wspomina wakacje nad Bałtykiem. "Doktoryzowałam się z zabawiania niemowlaka, kiedy pada"

Gwiazdy

Ula Chincz

Ula Chincz, czyli popularna Ula Pedantula, tegoroczne wakacje spędzała w Polsce, nad Morzem Bałtyckim. Nie wszystko poszło jednak tak, jak sobie wymarzyła. Tradycyjnie zawiodła pogoda, ale nawet to nie popsuło jej humoru. Dziennikarka znalazła kilka zalet pobytu na zimnym krajowym wybrzeżu.

Ula Pedantula na wakacjach

Dziennikarka, blogerka i youtuberka w listopadzie zeszłego roku urodziła drugiego syna. Teraz razem z małym Robertem wybrała się nad Morze Bałtyckie, a z zdjęciami z plaży podzieliła się na Instagramie. Jak podkreśliła, jej wakacje miały wiele zalet.

- Nie było komarów. Mogłam sobie kupić ciepłą czapkę . A nowy kostium kąpielowy pozostał nowy - napisała rozbawiona dziennikarka. Przyznała też, że prognozy pogody sprawdziły się co do joty.

- Z jednej strony trochę szkoda, bo bardzo ciężko pracowałam, żeby mieć naprawdę wolne dwa tygodnie i marzyłam o tym, żeby wygrzać się na plaży. Z drugiej strony opracowałam do perfekcji wyciskanie jak cytrynkę tego, co się ma. No i doktoryzowałam się z zabawiania niemowlaka, kiedy pada i jak wiadomo dzieci się nudzą - stwierdziła. Nie ukrywała, że wakacje były inne niż planowała.

- Dziękuję moim przyjaciółkom za nieskończoną cierpliwość w wysłuchiwaniu moich żalów, że wybrałam Bałtyk zamiast Śródziemnego. Ale i tak było pięknie! - podsumowała Ula Chincz.

Ula Chincz wypoczywa nad Bałtykiem

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wspominają swoje nieudane pobyty nad polskim morzem.

"Ehh, tak zawsze wspominam morze. Wiatr, brudna woda i wieczne zimno" - napisała jedna z obserwatorek.

Znalazło się jednak także sporo osób, które bez względu na aurę pozostają pod wrażeniem bałtyckich plaż.

"Kocham polskie morze niezależnie od pogody". " Ja zawsze wybieram Bałtyk, taki odchył mam i najczęściej we wrześniu, dużo bardziej frustrująco działają na mnie tłumy plażowiczów niż chłodne dni". "Kocham polskie wakacje! Bałtyk to moja największa miłość". "Jest jeszcze jedna zaleta, można w pełni podziwiać piękne szeroki plaże, bez tłumów i pies może spokojnie się wybiegać" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Czy Ula Chincz wierzy w przyjaźnie w show-biznesie? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości