Gwiazdy

Uczestniczki "40 kontra 20" o miłości po 40-tce. "Kobietom ciągle czegoś nie wolno albo wolno nie w tym wieku"

Gwiazdy

"40 kontra 20" to nie tylko program o szukaniu swojej drugiej połówki, ale również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach. Uczestniczki są odważne, spragnione wrażeń, miłości, a przekroczenie "magicznej czterdziestki" tylko pomogło im uwierzyć w siebie. W Dzień Dobry Wakacje Marianka Krystev, Magda Chajko i Izabela Sopora opowiedziały o tym, jak show wpłynęło na ich życie oraz o miłości po 40-tce.

"40 kontra 20" - program, który łamie stereotypy

Marianka Krystev, Magda Chajko i Izabela Sopora to uczestniczki "40 kontra 20", czyli nowego randkowego show, w którym mężczyźni rywalizują o względy kobiet w różnym wieku. Dlaczego kobiety po 40. roku życia zdecydowały się wziąć udział w programie?

- Dla mnie to jest dom kobiet, a faceci są trochę dodatkiem do tego . Dlaczego ja weszłam? Byłam zainteresowana relacjami pomiędzy dziewczynami. Ja dziewczyną nazywam i 20-tkę, i 90-tkę. Jesteśmy dziewczynami, więc to, co było dla mnie ciekawe, to jak one między sobą będą rywalizować, jeśli w ogóle, czy będą się wspierać, czy skakać sobie do gardeł. To jest ciekawsze. Trochę mamy inne czasy. Nie rywalizujemy o mężczyzn . Faceci tam musieli się trochę postarać - wyjawiła Marianka Krystev, projektantka wnętrz.

- Dla mnie to była motywacja przeżycia czegoś wyjątkowego, przygody. Po pierwsze, byłam bardzo zainteresowana, jak to wygląda, a po drugie - jest to też eksperyment społeczny. To, o czym mówiła Marianka. Bardzo mnie ciekawiło to, jak my-kobiety poradzimy sobie w takim domu, gdzie będzie nas tyle. Mało tego, te różnice wieku. I dla mnie to było wielkie zaskoczenie, bo stereotypowo myślimy o młodych kobietach, że pięknie wyglądają, są zadbane, ale niewiele mają do powiedzenia. Osobiście byłam zachwycona tymi dziewczynami - dopowiedziała Magda Chajko, mama trójki dzieci i dziennikarka.

Krzywdzące stereotypy nie tylko dotykają młodych kobiet, ale i tych nieco starszych. Nasze gościnie zgodnie przyznały, że nie raz słyszały, że "to ostatni dzwonek", by znaleźć partnera. - Mówią, że my desperacko pragniemy tego faceta. Fajnie jak jest i ta miłość jest ważna, ale to nie jest zasadniczy gwóźdź naszego życia - sprostowała Marianka Krystev.

Miłość po 40-stce

Kobiety w Dzień Dobry Wakacje zaznaczyły, że należy porzucić myślenie, co im wypada, a czego nie. - Kobiety mają, bez względu na wiek, dużo kompleksów i ograniczeń. I to, czy wypada, czy nie, zależy od nas samych. Nie słuchajmy cudzej opinii na nasz temat. Kobietom ciągle czegoś nie wolno albo wolno nie w tym wieku, co teraz jesteśmy - powiedziała Marianka Krystev.

I dodała, że wiek nie ma znaczenia. Każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Czym zatem 40-stki różnią się od 20-tek? - Mniej się przejmujemy - odpowiedziały. - Ja tam chodziłam bez makijażu, bo sobie pomyślałam, że przyjechałam na wieś (...), więcej pewności siebie - dodała Marianka Krystev.

Co kobiety sądzą o uczestnikach? Czy zdarzały się konflikty? Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Wakacyjne kadry Anny i Roberta Lewandowskich z córkami. "Szczęście i miłość biją ze zdjęcia"

Gabriel Piotrowski i reprezentantka Polski na Eurowizji Junior po raz drugi zostali rodzicami. "Jesteśmy dzielni i szczęśliwi"

Dorota Szelągowska w naturalnej odsłonie na wakacjach. "Bez filtra, przyciasnych spodni i stanika"

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości