Gwiazdy

Anna Jaroszewska z "Top Model" oświadczyła się chłopakowi. "Ależ będziecie piękną młodą parą"

Gwiazdy

TVN/Piotr Filutowski

Będzie ślub! Anna Jaroszewska zaręczyła się ze swoim partnerem. Zdjęcie wskazuje na to, że to właśnie ona poprosiła Maksyma Ciechomskiego o rękę. Modelka przekazała informację za pośrednictwem Facebooka.

Uczestniczka "Top Model" zaręczona

Anna Jaroszewska jest dobrze znana widzom programu "Top Model". Influencerka brała udział w 8. edycji show. Co prawda nie udało jej się dojść do finału, jednak cały czas walczy o swoją pozycję w branży modelingowej. Z powodzeniem łączy życie zawodowe z prywatnym. W sylwestra Anna Jaroszewska ogłosiła na Facebooku, że zaręczyła się z Maksymem Ciechomskim.

Jeszcze w czasie emisji odcinków "Top Model" z udziałem Jaroszewskiej, fani spekulowali, że początkującą modelką łączy coś więcej z innym uczestnikiem, Stanisławem Obolewiczem. Przypuszczenia fanów okazały się jednak nietrafne. Ania i Staszek są wyłącznie dobrymi znajomymi. Poza tym, serce Anny Jaroszewskiej jest zajęte. Modelka od niedawna ma narzeczonego.

Oświadczyny Anny Jaroszewskiej

Maksym Ciechomski przyjął oświadczyny ukochanej w sylwestrową noc. W mediach społecznościowych Anny Jaroszewskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy błyskotkę na dłoni jej wybranka. W komentarzach pod zmianą statusu ich związku z miejsca zaczęły pojawiać się gratulacje.

- Co za szok! Gratsy! Ależ będziecie piękną młodą parą - piszą internauci.

Póki co nic jeszcze nie wiadomo o przygotowaniach do ślubu. Do tej pory Jaroszewska raczej ukrywała partnera przed mediami. Niewykluczone więc, że ceremonia będzie utrzymywana w tajemnicy aż do ostatniej chwili.

Kulisy finału 8. edycji "Top Model"

Zobacz także:

Wielka metamorfoza Mariusza Jakubowskiego z "Top Model". Nie rozpoznalibyście go na ulicy

Supermodelka Kamila Szczawińska wprowadziła spore zmiany w życiu. "Wróciłam do korzeni"

Weronika Kaniewska o swojej karierze i największej pasji. "Rzeczywiście mam dwie twarze"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości