Gwiazdy

Karolina Pisarek o Dniu Kobiet: "O kobietę trzeba dbać jak o różę, żeby nie zwiędła"

Gwiazdy


Uczestnicy "Ameryka Express" co prawda skończyli już podróż życia, ale jeszcze wiele przed nimi. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet opowiedzieli, jak planują spędzić ten wyjątkowy dzień.

Międzynarodowy Dzień Kobiet co roku wypada 8 marca. To idealna okazja do romantycznych kolacji, spontanicznych wyjść czy poświęcenia czasu sobie. Jak Dzień Kobiet spędzają uczestnicy tegorocznej edycji "Ameryka Express"?

Dzień Kobiet według uczestników "Ameryka Express"

Karolina Pisarek w "Ameryka Express" wzięła udział ze swoją przyjaciółką Martą Gajewską Komorowską. Dziewczyny wspólnie spędzały również ostatni Dzień Kobiet, wtedy wybrały się na masaż, w tym roku planują powtórzyć to doświadczenie.

Ja lubię takie "przestarzałe" święta, jak to niektórzy nazywają. Jestem tradycjonalistką i lubię, jak ktoś po prostu pamięta o kobietach, to jest bardzo miłe. Szczególnie w tych czasach, kiedy wszystko się zmienia. I tak naprawdę walczymy o te prawa kobiet i chcemy być na równi, ale z drugiej strony chcemy też być uważane jako kobieta. O kobietę trzeba dbać, jak o kwiat, jak o różę po prostu. Żeby nie zwiędła. Myślę, że powinno się takie tradycje podtrzymywać

- dodała Karolina Pisarek.

"Dzień Kobiet powinien być codziennie"

Dla wielu uczestników programu "Dzień Kobiet" powinien być codziennie. Takiego zdania są m.in. Marcin "Różal" Różalski czy Patrycja Markowska. Ernest Musiał stwierdził, że ludzie powinni kochać się i wspierać każdego dnia, a nie zaledwie kilka razy w roku, przy okazji świąt takich jak Dzień Kobiet.

Ja nie obchodzę, ale lubię jak inni obchodzą. Czyli lubię dostawać kwiaty, lubię taką koncentrację na drugim człowieku, czyli na mnie w tym wypadku. I to jest bardzo miłe. W ogóle uważam, że każdy pretekst, żeby powiedzieć coś miłego drugiej osobie jest wspaniały.

- zdradziła Grażyna Wolszczak.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości