Tymon Tymański w "Studio Winda"!

Gwiazdy

Aktualizacja:

W Studio Winda kolejny gość! Do tej pory prowadzący program - Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz z Radia Kampus gościli Andrzeja Sołtysiaka i Krzysztofa Skibę. Tym razem w podróż między piętrami zabrali... Tymona Tymańskiego. Przed jakimi wyzwaniami stanął muzyk? Zobaczcie!

  • Spotkania z gwiazdami w .... windzie!
  • Kim jest Tymon Tymański
  • Muzyk w roli karateki
  • Pół-celebryta
  • Biały miś w wykonaniu Tymona Tymańskiego

Spotkania z gwiazdami w .... windzie!

W każdy piątek zmierzający do studia goście, zanim trafią do redakcji Dzień Dobry TVN muszą po drodze stawić czoło zadaniom przygotowanym przez dziennikarzy oraz odpowiedzieć na ich kilka gorących pytań. Prowadzący Studio Winda: Rafał "Diego Cichy Don" Kłoczko i Paweł "27 Pablo" Szawczukiewicz ze studenckiego Radia Kampus, co tydzień w emocjonującą i pełną wrażeń przejażdżkę zabierają gwiazdy polskiego show-biznesu. W tę zabrali Tymona Tymańskiego.

Zobacz także: Krzysztof Skiba kolejnym gościem w "Studio winda"

Kim jest Tymon Tymański

Tymon Tymański - to polski wokalista i kompozytor. Znany również jako poeta i prozaik. Muzycznie związany był między innymi z zespołami: Miłość, Kury, Tymon i Trupy. W swojej wieloletniej karierze komponował także muzykę do filmów. W ekranizacji pt. "Polskie gówno" zagrał jedną z głównych ról. 

Zobacz także: Andrzej Sołtysik w studiu Winda

Muzyk w roli karateki

Wokalista od wielu lat ćwiczy sztuki walki - karate. "Diego Cichy Don" i "27 Pablo" postanowili sprawdzić jego siłę i umiejętności. Celebryta musiał zastosować jeden z chwytów - empi-uchi, aby przełamać łokciem pionowy stos desek. Czy Tymański zasługuje na czarny pas? Oceńcie sami!

Pół-celebryta

Muzyk jest osobą publicznie znaną, jednak sam siebie nazywa pół-celebrytą. Prowadzący program dosłownie potraktowali ten pseudonim i postanowili oddać Tymańskiego w ręce iluzjonisty, a ten przeciął go na dwie części...

Biały miś w wykonaniu Tymona Tymańskiego

Tymon Tymański znany jest głównie z działalności muzycznej. Artysta tworzył wiele kompozycji i aranżacji w różnych gatunkach. Lubi muzykę jazzową, a w Studio Winda zaprezentował ją w nietypowym wydaniu - utworze disco-polo. Tymański zagrał i zaśpiewał Słynnego Białego Misia, a tekst piosenki wyraźnie odbiegał od oryginału...

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN