Gwiazdy

Tylko u nas. Conan zdradził, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia". "Zapomniała o mnie i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin"

Gwiazdy

Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia" widzowie pokochali za autentyczność i ciętą ripostę. Dzięki programowi poznaliśmy także jej syna Conana, który właśnie udzielił pierwszego wywiadu w swojej karierze. Jednak nie sam, a u boku popularnej mamy. O swojej wyjątkowej relacji opowiedzieli w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

"Królowe życia" to program, który zdobył serca widzów TTV. Jego niekwestionowaną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska, która w produkcji występuje wraz z synem Conanem. Tym razem poznaliśmy ich w zupełnie innych rolach, bo z okazji Dnia Matki po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu. To również debiut 20-latka.

Jak Conan z "Królowych życia" wspomina dzieciństwo?

- Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować – przyznał Conan w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

- Conanek, daj spokój. Ty pamiętasz o takich rzeczach. W ogóle nie możesz pamiętać, bo byłeś malutki – zażartowała Dagmara Kaźmierska. – To jeszcze było w Ameryce. Mieszkaliśmy z przyjacielem Karuzelą. Nudziło nam się. Conana ojca nie było, gdzieś tam pojechał coś załatwiać. No i dobra, co robimy. Karuzela mówi: "Ku… chciałbym mieć włosy jak Eminem. Ja mówię – dobra, to choć ci pofarbujemy. Zaczęliśmy farbować te włosy. Tlenić je dużo razy, ale zaczęłam też kąpać Conanka. (…) Bawił się w wannie, która była ogromna. I zapomnieliśmy o nim. Był pomarszczony jak bibuła, ale dziecko uradowane, uchachane – dodała.

I w ten sposób z dozą humoru mama zahartowała syna, który obecnie nie choruje.

Conan o swoich planach

Dagmara Kaźmierska w "Królowych życia" jest od początku programu, przez co Conan dorastał na oczach widzów. - Nie jestem zbytnio medialny, no, ale co mogę powiedzieć. Faktycznie, chyba z pięć lat już występuję. Chyba w gimnazjum zaczynałem. Pamiętam, że kajdan nosiłem – wspominał 20-latek. – I byłeś zaje….. przystojny – dopowiedziała Dagmara. Syn szybko się zreflektował. – Nie "byłeś", tylko jestem dalej. Zawsze byłem i jestem – poprawił mamę.

- Ja go wolałam, jak był malutki. Miał śliczne niebieskie oczy. Był pucołowaty. To było tak śliczne dziecko, a teraz taki duży się zrobił chłopak – przyznała "Królowa życia" w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

Ten "duży chłopak" obecnie studiuje medycynę i wcale nie chce się wiązać ze światem medialnym. Do wyboru specjalizacji jeszcze długa droga przed nim. Choć rozważa psychiatrię. – Powiedział, że jak patrzy na mnie, to brakuje psychiatrów w tym kraju – zaśmiała się Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska o macierzyństwie

Gwiazda "Królowych życia" przyznała też, że wraz z mężem bardzo chcieli mieć córeczkę. Wybrali nawet imiona: Mercedes, Nefertiti, Kleopatra, Tytania. Ciuszki również zostały już zakupione w kolorze różowym. Natomiast teraz, z perspektywy czasu, cieszy się, że ma syna. – Każdej mamie życzyłabym takiego syna jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara. (...) To jest mój skarb świata – zadeklarowała. Conan przytaknął ukochanej mamie.

Czy Dagmara Kaźmierska wybiera Conanowi dziewczyny?

- To do mnie w 100 proc. należy decyzja i zawsze będzie należeć, ale jak już dłużej z jakąś jestem, to pokażę mamie – wyznał w rozmowie Conan. Co ciekawe, każda z wybranek zdobyła serce Dagmary Kaźmierskiej. – Każdą kochałam. Przyprowadzi mi 10 naraz, ja je wszystkie będę kochać, bo to mój synek musi być szczęśliwy. Przyprowadzi mi żyrafę, to ja też powiem, że będę ją kochać – zapewniła.

Conan stwierdził też, że zawsze miał szczęście do dziewczyn, które piekły mu ciasta i gotowały. Jesteście ciekawi kolejnych planów oraz sentymentalnych podróży Dagmary Kaźmierskiej i jej syna Conana? Kolejne części do obejrzenia wkrótce.

Zobacz także:

Big Boy zwierzył się z najgorszych rzeczy, jakie o sobie usłyszał. "Pisali, że jestem grubą świnią i szowinistą"

"Szadź 2". Maciej Stuhr zachwycony współpracą z Anną Ilczuk. "Mam przewspaniałą partnerkę"

Zespół Perfect w życiu gwiazd Dzień Dobry TVN. Te piosenki i wydarzenia zapiszą się w historii. "Wszyscy mieli łzy w oczach"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości