Gwiazdy

Jak trenują Szyc i Małaszyński? Zobaczcie, kto pomaga im dbać o formę

Gwiazdy

Aktualizacja:

Początek roku to czas zmian i wyznaczania sobie nowych celów. Wielu z nas postanawia, że od stycznia wraca na siłownię. Gwiazdy muszą być w formie przez cały rok! Jak i z kim trenuje Paweł Małaszyński, Joanna Brodzik czy Borys Szyc? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Trenerzy personalni gwiazd

Aktorzy, niekiedy w bardzo krótkim czasie, muszą zbudować sylwetkę lub zrzucić kilkanaście kilogramów do nowej roli. Bez trenerów personalnych byłyby to bardzo trudne. Ich podejście do znanych klientów jest holistyczne. Trenerzy nie tylko układają zestawy ćwiczeń, ale również planują zbilansowaną dietę.

Dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek spotkała się z trenerami personalnymi gwiazd.

Szymon Bartoszek i jego trening dla osób zabieganych

Szymon Bartoszek jest trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Do Polski wprowadził technologię szybkiego treningu przy wsparciu elektrostymulacji. Do jego klientów należą: Joanna Brodzik, Ewa Kasprzyk, Anna Oberc czy Bartek Jędrzejak.

Szymon jest trenerem bardzo pozytywnym. Motywuje, puszcza fajną muzykę, żebym nie cierpiała za bardzo

- zdradziła Ania Oberc.

Sam Szymon dodaje, że ma nieco inne spojrzenie na trening. Jego metoda jest skierowana do osób zabieganych.

Chciałbym dopasowywać treningi bezpośrednio pod swoich klientów, a nie odwrotnie. Nie wymagam od swoich klientów, żeby przychodzili na trening na 6 rano , czy żeby byli non stop na diecie, by nigdy nie jedli słodyczy czy nie pili wina. Chciałbym, żeby cieszyli się życiem

- przyznał Szymon.

Dariusz Brzeziński - gwiazdy się go słuchają

Dariusz Brzeziński jest wielokrotnym Mistrzem Polski w kulturystyce. Jest trenerem i ekspertem żywienia, który pracuje z gwiazdami od 15 lat. Współpracował między innymi z: Borysem Szycem, Piotrem Adamczykiem czy Agatą Młynarską, Pawłem Małaszyńskim.

Paweł Małaszyński przygotowuje się obecnie do roli. Z Darkiem spotykają się regularnie. Sześć razy w tygodniu.

Aktorzy są bardzo ambitni. Ciało jest ich narzędziem pracy. Oni się bardzo angażują. Dobieram techniki treningów do ich możliwości

- zdradził Dariusz w rozmowie z Basią Pasek.

>>>Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.<<<

Zobacz też:

Autor: Magdalena Gudowska

Pozostałe wiadomości