Gwiazdy

Travis Scott o tragedii na jego koncercie. Zginęło 8 osób

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
tvn24.pl
Flashpop/Getty ImagesKoncert

Podczas koncertu Travisa Scotta na festiwalu Astroworld w wyniku wybuchu paniki zmarło osiem osób. Amerykański raper odniósł do tragedii. - Jestem zaangażowany we współpracę, aby wspierać rodziny, które są w potrzebie - zapewnił muzyk.

Tragedia na festiwalu Astroworld

Nie cichną echa po festiwalu Astroworld w Houston, którego pomysłodawcą jest Travis Scott, ukochany Kylie Jenner. Podczas koncertu  amerykańskiego rapera wybuchła panika. Fani muzyka zaczęli tracić przytomność.

- Czułem się, jak byśmy byli na koncercie w piekle, nie można było oddychać, nie można było nic zobaczyć - powiedział jeden z uczestników festiwalu na nagraniu opublikowanym na Twitterze.

W wyniku zdarzenia zmarło 8 osób, a ponad 20 trafiło do szpitali. Jak donosi CNN, na miejscu rozstawiono szpital polowy, w którym w ciągu nocy udzielono pomocy 300 osobom.  Policja wszczęła śledztwo. Drugi dzień festiwalu został odwołany.

Zobacz wideo: Charytatywny koncert na rzecz CZD

Charytatywny koncert na rzecz CZD
Charytatywny koncert na rzecz CZD
Dzień Dobry TVN

Travis Scott wydał oświadczenie w sprawie Astroworld

Travis Scott zamieścił w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym odniósł się do tragedii. Cała sytuacja mocno nim wstrząsnęła.

Kieruję modlitwy do rodzin i wszystkich tych, których dotknęło to, co wydarzyło się na Festiwalu Astroworld. Policja z Houston ma moje całkowite wsparcie w śledztwie wyjaśniającym zdarzenie, w którym ludzie stracili życie. Jestem zaangażowany we współpracę ze społecznością Houston, aby wspierać rodziny, które są w potrzebie. Dziękuję policji Houston, Straży Pożarnej i NRG Park za ich natychmiastową reakcję i wsparcie. Kocham Was wszystkich

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Flashpop/Getty Images

Pozostałe wiadomości