Gwiazdy

Tori Spelling przeszła metamorfozę. Jak dziś wygląda gwiazda Beverly Hills 90210?

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
x-newsTori Spelling

Tori Spelling, znana przede wszystkim jako Donna z serialu "Beverly Hills 90210" ma za sobą kilka operacji plastycznych. Internauci zauważyli, że na nowych zdjęciach zrobionych przez paparazzi aktorka nie wygląda tak, jak na dodawanych przez siebie selfie. Zobacz, jak zmieniła się Spelling przez ostatnie lata.

Tori Spelling i jej metamorfoza

Celebrytka została gwiazdą serialu "Beverly Hills 90210" dzięki pomocy swojego ojca, Aarona Spellinga, który był wówczas producentem popularnego show. Tori stopniowo poprawia swój wygląd już od dawna, regularnie wrzucając zdjęcia do sieci. Jeżeli ktoś nie śledzi operacji plastycznych, jakim poddaje się Tori Spelling, może być szczerze zaskoczony. Zmienił się między innymi jej nos, kształt szczęki i policzki. Chirurdzy plastyczni zakładają, że zabiegi, jakie wykonała 48-letnia córka producenta, mogły kosztować ją nawet kilkaset tysięcy złotych.

Tori Spelling jak Khloe Kardashian

Liczne operacje plastyczne Tori nie są sekretem. Od wielu lat chętnie dzieli się swoimi fotkami, choć nie przyznaje się do wszystkich wykonanych zabiegów. Pod jej najnowszymi postami na Instagramie fani piszą, że celebrytka zaczyna przypominać Khloe Kardashian. Uwadze internautów nie umknęło też, że Tori, uchwycona na zdjęciach z zaskoczenia wygląda inaczej, niż na tych, które dodaje sama. Niedawno wraz z mężem, Deanem McDermottem oraz dziećmi wybrała się do lunaparku, gdzie zdjęcie zrobili jej paparazzi. Pojawiają się komentarze sugerujące nadużywanie nie tylko operacji plastycznych, ale i Photoshopa.

Zobacz video: Mąż Megan Fox Brian Austin Green przechwalał się podbojami erotycznymi w talk-show

Autor:Sylwia Wołoch

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości