Gwiazdy

Top of the Top Sopot Festival: Feel świętuje 15-lecie. "Czujemy się mocnym, żywym zespołem"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Już dziś startuje „Top of The Top Sopot Festival” - Feel
Już dziś startuje „Top of The Top Sopot Festival” - FeelDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Rusza Top of the Top Sopot Festival. Przez kolejne cztery dni na scenie Opery Leśnej zobaczymy największe gwiazdy polskiej branży muzycznej. Drugiego dnia swoje 15-lecie świętować będzie zespół Feel. Co muzycy przygotowali dla fanów? O tym nieco więcej opowiedział Piotr Kupicha.

Piotr Kupicha o magii sopockiego festiwalu

To właśnie na scenie Opery Leśnej zaczęła się muzyczna przygoda zespołu Feel. Dokładnie 15 lat temu grupa zaprezentowała swoją twórczość publiczności, a ta oszalała. Zespół wygrał statuetkę Bursztynowego Słowika oraz Słowika publiczności, a singiel zaczęły grać wszystkie rozgłośnie radiowe.  

- To jest wyjątkowe miejsce, miejsce, którego nie jesteś w stanie podrobić. Opera Leśna, Top of the Top. Wszystko zaczęło się 15 lat temu. Tutaj zaczęło się szaleństwo, Feelomania – powiedział Piotr.

15-lecie zespołu Feel

Z okazji 15. jubileuszu zespół Feel pojawi się na sopockiej scenie. 17 sierpnia usłyszymy największe hity oraz nowe single. To nie koniec niespodzianek. Artyści przez ostatni czas pracowali także nad piątym albumem.

Teraz wracamy z nową płytą, z nowym singlem. Chcemy w naszym ukochanym miejscu razem z publicznością zamknąć te 15 lat i otworzyć kolejne. Muzyka jest w nas, my bardzo dojrzeliśmy do tego. Staliśmy się też lepszymi muzykami jeśli chodzi o cały zespół. Czujemy się mocnym, żywym zespołem. Doceniamy muzykę, publiczność, kochamy to

Wokalista dodał także: "Od dzisiaj nowa płyta jest w przedsprzedaży. Można już ją zmawiać. Prawdziwa, żywa, bluesowa, rockandrollowa z gośćmi z zespołu Dżem. Razem z Sebastianem Riedlem chcemy wam pokazać to, co w nas jest najlepsze, czyli żywą muzykę oraz oddać wam szacunek, który wam się należy".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości