Gwiazdy

Żaklina z "Top Model" zdradziła nam, ile przytyła w ciąży. "Jeszcze mam dwa i pół miesiąca do pobicia rekordu mojej mamy"

Gwiazdy

Uczestniczka programu "Top Model" Żaklina Ta Dinh spodziewa się dziecka. W rozmowie z Sandrą Hajduk-Popińską wyznała, jak czuje się w ciąży, w którym jest miesiącu i na co ma największy apetyt. Okazuje się, że upodobała sobie jeden nietypowy owoc.

Żaklina Ta Dinh - ciąża

Żaklina Ta Dinh przez kilka miesięcy utrzymywała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Gwiazda pod koniec czerwca pochwaliła się wreszcie dobrą nowiną, a na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie USG. Modelka i jej ukochany po ponad 12 latach związku zostaną rodzicami. Poród zbliża się wielkimi krokami. Jak obecnie się czuje?

- Błogosławiony stan pozostawia wiele do życzenia. Akurat teraz jestem w siódmym miesiącu ciąży i już jest coraz ciężej, niż było na początku. Aczkolwiek i tak jestem szczęściarą, bo nie miałam żadnych nudności. Mogę podziękować mojej mamie za geny i losowi. Zaraz będę wkraczać w ósmy miesiąc, już chcę, żeby dziecko wyszło - przyznała Ta Dinh w wywiadzie dla Sandry Hajduk-Popińskiej.

Gwiazda nie kryje radości na myśl o powiększeniu rodziny. Czy w ostatnich miesiącach miała jakieś zachcianki? Zwykle ciężarne kobiety zajadają się naprzemiennie słonymi, kwaśnymi i słodkimi przekąskami - Myślałam, że tak będzie, bo bardzo kocham jedzenie, ale nie. Jedyną zachcianką było awokado. To chyba taka zdrowa zachcianka - stwierdziła Żaklina.

Modelka uchyliła też rąbka tajemnicy i wyznała, ile do tej pory przytyła. - Tak jak widać plus 18 kilogramów. Jeszcze mam dwa i pół miesiąca do pobicia rekordu mojej mamy, zobaczymy jak to będzie - zażartowała.

Żaklina Ta Dinh - kim jest?

Żaklina Ta Dinh zdobyła popularność dzięki udziałowi w siódmej edycji "Top Model". Wśród uczestników wyróżniła się egzotyczną urodą. Jej tata pochodzi z Wietnamu, a mama jest Polką. Piękna modelka cieszyła się sympatią zarówno kolegów i koleżanek z programu, jak i widzów. Choć nie wygrała, bo odpadła w ósmym odcinku, to mimo wszystko zaczęła prężnie rozwijać karierę.

Brała udział w wielu sesjach zdjęciowych i pokazach mody, występowała w reklamach, a także ze stylistką Malwiną Wędzikowską prowadziła program "Szaf Mat". Obecnie działa w mediach społecznościowych jako influencerka i przygotowuje się do narodzin pierwszej pociechy.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości