Gwiazdy

Zmysłowa sesja w 8. odcinku Top Model. Jeden z uczestników: "Cicha woda mnie uwiodła"

Gwiazdy


W 8. odcinku "Top Model" pojawiły się osoby znane z poprzednich sezonów programu, m.in. Klaudia El Dursi, Jakob Kosel i Dawid Woskanian. Ich poranne wejście na plan show było sporym zaskoczeniem dla mieszkańców domu, z których większość jeszcze spała. Aktualni uczestnicy musieli jednak szybko się zebrać, aby wziąć udział w nowych wyzwaniach.

"Top Model" - co w 8. odcinku

Pierwszym zadaniem uczestników show była sesja zdjęciowa, podczas której aktualni uczestnicy pozowali z uczestnikami z poprzednich edycji. Gośćmi byli: Klaudia El Dursi, Jakob Kosel, Staszek Obolewicz, Olga Kleczkowska, Kasia Szklarczyk, Ania Markowska, Dawid Woskanian, Hubert Gromadzki, Ania Jaroszewska, Rafał Torkowski. Tematem sesji był romantyczny poranek, a fotografem sesji - Marcin Tyszka.

Jedną z par zostali Mariusz Jakubowski i Klaudia El Dursi. Uczestnik 9. edycji "Top Model" wydawał się być zawstydzony podczas pozowania z modelką. Zdradził, że zestresowała go zmysłowa atmosfera podczas zdjęć. W zakłopotanie wprawiały go również żarty Klaudii.

W duecie pozowali także Patrycja Sobolewska i Hubert Gromadzki, między którymi naprawdę iskrzyło.

Cicha woda po prostu mnie uwiodła

- stwierdził uczestnik 7. sezonu.

Największą niespodzianką w 8. odcinku "Top Model" były odwiedziny najbliższych i to właśnie z nimi uczestnicy show pozowali na najważniejszej sesji.

Gośćmi specjalnymi byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

Top Model i Top Model. Front Row - gdzie obejrzeć

Premiera 8. odcinka "Top Model" 21 października, o godz. 21.30 w TVN i player.pl.

Zachęcamy również do obejrzenia 8. odcinka Top Model Front Row, w którym Jakob Kosel i Karolina Pisarek pokazują kulisy 9. edycji największego modowego programu. Format dostępny jest na player.pl.

>>> Zobacz także:

Magda Gessler została babcią: "Popłakałam się ze wzruszenia"

Pot i łzy na planie "Top Model". Woliński: "Uczestnicy musieli pięknie wyglądać i jednocześnie wykonać ciężką pracę"

Gracja Kalibabka odpadła z Top Model. "Chciałaś pokazać wszystko i wszystkim"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości