Gwiazdy

Ruszył casting do dziewiątej edycji Top Model. „Możecie zrobić film i poprawiać go ile chcecie, bo jest bardzo dużo czasu"

Gwiazdy

Dla wszystkich, którzy chcieli w tym roku spróbować sił na wybiegu, mamy dobrą wiadomość. Już jesienią rusza nowa edycja Top Model, a castingi odbywają się online. Jak wysłać zgłoszenia?

Nowa edycja Top Model

Wychodzenie z domu i zbieranie się w duże grupy nie jest teraz możliwe. Jednak nie oznacza to, że kolejna edycja programu się nie odbędzie. Właśnie wystartował casting online do dziewiątej edycji Top Model.

Dobra nowina została ogłoszona w nietypowy sposób. W poniedziałek, 6 kwietnia na Playerze, Facebooku i Instagramie programu Michał Piróg połączył się z jurorami: Joanną Krupą, Marcinem Tyszką, Kasią Sokołowską i Dawidem Wolińskim oraz z uczestnikami poprzednich edycji.

Top Model 9 według planu ma być emitowane w jesiennej ramówce TVN. Ostateczna decyzja będzie zależała od sytuacji związanej z pandemią.

Top Model 9 – castingi online

W tym miesiącu miały ruszać pierwsze castingi do programu Top Model 9. Ze względu na pandemię, spotkania na żywo nie są możliwe. Jurorzy i produkcja postanowili więc zorganizować casting w sieci.

To znakomita okazja dla tych, którzy od dawna zastanawiali się, czy spróbować swych sił. Teraz mogą wysyłać swoje fotografie i wideo za pośrednictwem strony Top Model. Co więcej, jest na to bardzo dużo czasu, co oznacza, że filmiki i zdjęcia przyszłe gwiazdy wybiegów mogą wykonać kilkukrotnie i wybierać te najlepsze.

Możecie zrobić film i poprawiać go ile chcecie, bo jest bardzo dużo czasu. Ważne, żebyście zdążyli przed ostatecznym terminem

– podkreślił Michał Piróg.

Nie jesteście pewni czy się nadajecie? Do dziewiątej edycji programu poszukiwane są osoby, które mają minimum 160 cm wzrostu oraz są pełnoletnie. Kandydaci w wieku 16-18 są proszeni o dołączenie pisemnej zgody opiekuna prawnego.

Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz na stronie topmodel.tvn.pl, który dostępny jest od 6 kwietnia do 7 czerwca 2020 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości